| Xmen22 a întrebat:

Voi cand ascultati o melodie in romana, intelegti versurile?
Eu cateodata nu inteleg, o fi de la auz?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca toti neavenitii canta! Am ajuns o tara de cantaciosi si de politicieni. Nimeni nu mai munceste.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, doar tu nu o intelegi bine, fiindca nu auzi bine, avand probleme cu auzul, asa cum ai mentionat in alte topicuri.

https://www.tpu.ro/sanatate/exista-vreun-remediu-impotriva-auzului/

| Vântulalb a răspuns:

Daca doar cateodata, poate e transmisie proasta, poate nu se exprima corect...

| GraniniCuPiersica a răspuns:

De geaba asculți muzic aia dacă nu o simțit cu Adevărată

| Xmen22 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Așa și ce propui?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Xmen22):

Nimic o zi bună sa aveți