| adrianbestboy98 a întrebat:

Voi ce ati prefera,vara sau iarna? argumentati,eu unu as prefera vara,pentru ca iarna e un ger,mai ales aici la mine la constanta nu poti merge pe strada fara sa iti inghete fata serios,e un frig iarna,deci mai bine prefer vara pentru ca e cald,nu conteaza ca daca te rogi sa vina iarna,asa e la toti iarna vrem vara si vara vrem iarna laughing,deci eu unu prefer vara, voi?

5 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Daca am de ales intre vara si iarna as alege vara, desi atunci e o caldura de lesini tot e mai bine ca gerul de acum.Personal as prefera primavara sau toamna. happy

| adrianbestboy98 explică (pentru TrendyHedgehog):

Mda,primava as alege-o si eu, pentru ca imi place cand este soare si ies in parc si adie vanul acela cald, e minunat

| thegatekeeper a răspuns:

Dintre vara si iarna as prefera iarna, cu conditia sa nu fiu nevoita sa ies prea mult din casa. Imi place mai mult atmosfera din timpul iernii, desi frigul reprezinta o problema si in cazul meu.
Dar ca anotimp prefer toamna, e anotimpul meu preferat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna. Stau mai mult in casa, e frig, e mult mai liniste, peisajele sunt mai frumoase.

| duuh a răspuns:

Iarna, imi place frigul.