| DornicaSaAjut a întrebat:

Voi ce faceti ca sa va relaxati si sa intrati in acea stare de euphorie?

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Intr-o stare de euforie cu siguranta nu intru atunci cand ma relaxez, insa ceea ce ma relaxeaza si ma face sa ma simt calma sunt activitati solitare: desenul, pictura, cititul, gatitul, scrisul, dar si vizionarea filmelor, ascultatul muzicii si "rasfoirea" de poze si articole pe Internet.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu îmi place să intru într-o stare de euforie.Doar atunci când îs beat, dar e altceva...

| W3R4 a răspuns:

Stau cu prietenii mei.
Compania lor îmi oferă instant o stare de euforie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica.

| andrei1993a a răspuns:

Ascult muzica care imi place, care simt ca ma ajuta sa ma relaxez, sau ma pun in pat intr-o pozitie confortabila si ma gandesc la ceva frumos, de exemplu la ''ea'' sau la ceva care imi doresc mult (un obiect de ex) si ma gandesc intens ca si cum l-as avea.