| Drawings a întrebat:

Heii lume :*, voi ce faceti sa va relaxati?

10 răspunsuri:
| maddog95 a răspuns:

Fac un dus rece dupa care stau cu o bere in fata ventilatorului intre timp ce ma uit la un film/serial bun

| Brâncuşi a răspuns:

Stau pe TPU citesc intrebari si scriu raspunsuri si beao o bere rece, tu?happy Voi?

| Drawings explică (pentru Brâncuşi):

Eu ma plictisesc in momentul de fata rolling eyes, si mai citesc ceva bancurihee hee

| Brâncuşi a răspuns (pentru Drawings):

Baga id meu daca ai chef de vorbahappy speed_danutz.

| Drawings explică (pentru Brâncuşi):

Oke happy

| Mαdαliηα a răspuns:

Ascult Muzica happy.

| hanzelik a răspuns:

Fumez in natura, adica ascult pasarile si fumez e foarte relaxant

| GabitzaGaby a răspuns:

Buna eu ma relaxez atunci cand merg cu prietenii la suc sa ne plimbam....sau chem 2-3 prieteni la piscina daca sunt obosita ma odihnesc putin dormind