| MyNameisEduard a întrebat:

Voi ce faceti cand ramaneti singuri acasa?
Eu ma bucur de liniste si ma relaxez big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzică la maxim și dansez. ❤

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In ultima vreme am stat mai mult singur. Dorm mult mai bine, mananc mai echilibrat. Nu prea am nevoie de socializare.

| Hammurabi a răspuns:

Ai pus întrebarea în sensul că tu locuiești cu părinții, nu?
Pentru că eu nu locuiesc cu părinții, iar când pleacă se acasă persoana de sex feminin cu care locuiesc, n-are cine să mă bucure și să mă relaxeze. Că singur nu mai are nici un farmec. laughing

| user0010 a răspuns (pentru Hammurabi):

A păi vezi "Văru Săndel", când ai cârnăciorul între coapsele de girafă se simte altfel liniștea.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dau drumul la muzica ca mi se pare ca e prea liniște laughing.

| 1997onur a răspuns:

Pai nu suport sa stau în casa deloc nu pot sta mai multe jumătate sau maxim o ora în casa si aia cu făcutul treaba spălată călcat făcut curățenie aruncat gunoiul doar asa altfel nu am cum sa stau în casă.

| Jessica1235 a răspuns:

Uneori dorm, dacă sunt obosită, alteori mă uit la seriale, alteori citesc (mai rar)

| cehos69 a răspuns:

Dau pe gat o dusca de vodka si pun piesa asta la boxe
https://www.youtube.com/watch?v=6iGmFZRyCHU

| user0010 a răspuns (pentru cehos69):

Ai de pana mea, cârâie la boxe probabil, mai rău decât fosta dacie a lui unchiu.

| cehos69 a răspuns (pentru user0010):

Doua perechi de casti si o boxa le-am bulit cu muzica d-asta, chiar sunt curios daca cele mai scumpe casti sau boxe fac fata lautarilor romani happy

| AnonymousBaiatuChel a răspuns:

Pai gatesc/mut mobila/chem prieteni etc