| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti de plictiseala?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma pregatesc sa o primesc acasa https://www.realdoll.com/product/michelle-4-0/ ii lipsesc modificarile buzelor sa fie mai realiste si la drum cu ea.

| Plato a răspuns (pentru mgtow):

In cate curse faci $6.300?

| mgtow a răspuns (pentru Plato):

2 luni si 20 de zile de salariu depasind media, momentan am zis in ras dar o astept in cel mult 4 ani sa vina (investesc prima de craciun in ea). Poate mai scade pretul sau apare o varianta mai buna.

| Plato a răspuns (pentru mgtow):

Am vazut ceva la japonezi, mai ultra-realistic.

| mgtow a răspuns (pentru Plato):

Aratami si mie. Eu vred ca americanii le fac mai misto 40 kg hmm no sa fie usor de carat

| Plato a răspuns (pentru mgtow):

Nu mai gasesc articolul, dar mai incerc si-ti arat.

| RAY a răspuns:

TPU,vad de un film nou, programe noi, jocuri noi, ascult muzica, vad documentare, tu?

| Drimmero a răspuns:

Ies pe afara sa ma plimb, vad un meci, poate joc si un fotbal cu prietenii, ma uit la un film,, chestii d-astea.

| SilentRain a răspuns:

Sâcâi pe cine prind, ascult muzica, vad un film, mă duc la patinoar

| Plato a răspuns:

Imi place sa kitesk.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Mă joc pe Ps4, stau pe laptop, mai enervez și sâcâi fete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma plictisesc de plictiseala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

încerc să nu deranjez pe nimeni / să aflu lucruri pe care nu le știam / să dorm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Real Racing 3 la greu.

| EcceHomo a răspuns:

Îmi pun părul pe moațe.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Jocuri/filme etc