| Parpapepiped a întrebat:

Voi ce faceti seara inainte de culcare?

Răspuns Câştigător
| qpattyx3 a răspuns:

Invat,ascult muzica, ma uit la televizor,stau pe mess, citesc, ma uit la poze cu mine, incerc coafuri noi sunt multe lucruri care le poti face seara la culcare

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

TV şi râd de unele videoclipuri de pe telefon. laughing

| Danutza27 a răspuns:

Ma inchin si zic Tatal Nostru

| elasexygagica a răspuns:

Sexlove struck

| Parpapepiped explică (pentru elasexygagica):

Chiar nu iti este rusine ma? Pe aici mai sunt si copii(cum ar fi eu)

| Aleqa a răspuns:

Plang.Serios.Gasesc eu un motiv de ma bufneste plansu.rolling eyes

| YoDjVirus a răspuns:

Pai eu de exemplu mai invat,mananc, imi iau boxerii, pe mess si apoi la culcare.cam penal da asta e big grin