| IustinaSiAtat a întrebat:

Voi ce mancati dimineata?

11 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Cereale simple din grau, cu fructe! Sau cheerios! Orice, numai nu carne, sarmale, etc etc chestii grele la stomac! Funda?

| Crucified a răspuns:

Pai mananc la scoala de obicei niste crochete, cateodata covrigi si catedata dulciuri tongue si cand sunt acasa o cana cu ceai cu niste felii de paine nu stiu cu ce unse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu iau micul dejun(e un obicei pe care-l am de multi ani),dar cand il iau,mananc braza si legume(rosii, castraveti), sau paine cu unt si o cana cu ceai/lapte. Uneori mananc si salam, cascaval, pate sau cereale cu lapte/iaurt.

| Gamerita a răspuns:

Cereale cu lapte laughing

| Măduuțaa a răspuns:

Stiu ca suna ciudat dar de cand ma stiu mananc lapte cu cerealewinking!

| ErrChan a răspuns:

Cereale cu lapte, lapte cu cacao si gem...paine prajita cu margarina, fructe ca de exemplu mere, piersici, etc.un covrig, corn...

| BissiBee a răspuns:

Eu de obicei nu mananc nimic, dar sunt zile cand mananc niste paine prajita :d

| andreeaghm97 a răspuns:

O cana de ceai si 2 biscuiti

| podina a răspuns:

In cursul saptamanii, inainte sa ma duc la scoala, mananc cate un sandwich.big grin

| BeautifulWorld a răspuns:

Pai atunci spor la munka...suge mai departe, maninka iarba si roade papucii catzelushule big grin

| ady3008 a răspuns:

Rabdari prajite, umbra de curcan la cuptor si gauri de covrigi. chiar tine de foame.