| marya a întrebat:

Voi ce parere aveti despre cei care dau raspunsuri si intrebari si nu sunt logati

pot jigni pe alti utilizatori

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De obicei, cand vad acest gen de raspunsuri postate de anonimi, le raportez din start. Sincer, nu-mi explic cum de reusesc sa treaca de modelatori atat de multe raspunsuri jignitoare, cu o rautate gratuita, cu multe injuraturi, cuvinte obscene. Cand vedeti asa ceva, raportati obligatoriu acele raspunsuri! Ele n-au ce cauta pe TPU! Numai bine tuturor!

| CARMENCITA a răspuns:

Nu pot jigni deoarece intrebarile si raspunsurile sunt verificate.Eu nu am vazut nici un anonim sa jigneasca. Sper ca sunt verificate ca eu am pus o intrebare si am respectat regulile si m-au suspendat, dar intru dupa telefon si cam merge aiurea internetul.

Răspuns utilizator avertizat
| marya explică:

Pai eu am avut un caz din asta ...carmen