| marya a întrebat:

Voi ce parere aveti despre cei care dau raspunsuri si intrebari si nu sunt logati
pot jigni pe alti utilizatori

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cand sunt niste raspunsuri folositoare, civilizate sau chiar si in contradictoriu, dar fara jigniri, fara injurii, atunci n-am nimic impotriva lor. Insa, cand contravin regulamentului site-ului, ar trebui raportate. Jignirile, rautatile gratuite, cuvintele obscene n-au ce cauta pe TPU!

Abh
| Abh a răspuns:

Atata timp cat semneaza ca anonimi, pentru mine asa sunt si raspunsurile lor, fara importanta.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Atata timp cat nu o fac, e ok. Iar dac. o fac sunt lasi happy