| clausialin a întrebat:

ce parere aveti despre Munca la Domiciliu, are cineva acest job?

11 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Depinde de munca. detalii!

| maryusmono a răspuns:

Uite ce iti recomand eu.

Am gasit acest site: www.munca-la-domiciliu.com si vad ca poti gasi destul de multe metode cu care sa faci bani lucrand de acasa. Sper ca te-am ajutat.

| Ditto a răspuns:

Pai conteaza ce prestezi.ca si bona e foarte bine...adica parinti care te-au angazat iti aduc copilul acasa si tot ce mai are micutu nevoie.si asa e foarte usor. poti avea grija de el si cand doarme mai poti face ceva prin casa...dar exista multe alte joburi. poate chiar mai bune si cu un salariu mai mare

| bobby90 a răspuns:

Salut! Banuiesc ca te referi la (vonfectionat plicuri, lantisoare, etc.) E cea mai mare porcarie iti garantez EU. Trebuie sa fac un numar de plicuri de ex, trebuie sa platesti sa-ti vina coletele, si cat de bine le-ai face iti spun ca din (ex: 100 de plicuri-15 sunt bune) si chestii genul asta. O PORCARIE! Mult succes!

| clausialin explică:

Ma refer la munca aceea pe internet, ati incercat asa ceva?

| clausialin explică:

Eu ma refer la munca aceea pe internet unde zice ca pierzi nu stiu cate ore pe zi si iti baga nu stiu cati bani in cont daca faci ce zic ei...ati incercat asa ceva?

| bobby90 a răspuns (pentru clausialin):

Mda...trebuie sa trimiti mail-uri, sa vizitezi site-uri si bla bla bla, incearca desi e greu de crezut ca se face ceva(ajuti "desteptii" sa faca bani, si probabil tu vei primi GLORIE) Nu pot spune decat multa bafta!

| anddclaus a răspuns:

Da, mami este asistent personal al bunici mele iar bunica mea sta in casa cu noi deci ea este in permanenta acasa

| Bybby14 a răspuns:

EX: Buna! Mi-am tot cautat un job pe internet si cred ca am gasit cea mai simpla si banoasa metoda. Tot ce trebuie sa faci e sa trimiti cateva e-mailuri pe zi si poti castiga lejer 150 de euro pe saptamana, lucrand doar 2-3 ore pe zi. Cauti un job la domiciliu sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Iti ofer un job pe care poti sa il practici de la calculatorul tau, de acasa, fara prea mare efort. Nu ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Pentru informatii suplimentare, trimite un e-mail cu subiectul "INFO" pe adresa:
angela_elena77@yahoo.com

| iulieugen a răspuns:

Http://marketglory.com/register/pantera41

uite aici un joc bun de facut bani. încearcă, e gratuit

| monuta a răspuns:

Pai, nu stiu ce sa zic, acelasi lucru am intrebat si eu mai devreme, imi apare mereu pe facebook o reclama cu munca la domiciliu si nu stiu daca este pe bune sau este vrajeala. Am intrat pe acel site sa vad despre ce este vorba, dar trebuie sa cumpar niste DVD-uri si nu stiu ce sa fac. http://onlinemasterprofit.ro/order.php acesta este siteul. Doar am intrat sa vad despre ce este vorba, introducandu-mi datele personale si la scurt timp m-a sunat cineva sa-mi spuna ca practic acele DVD-uri sunt acum la oferta si costa mai putin. Am intrebat despre ce este vorba si mi s-a spus ca trebuie sa postez niste reclame- voi ce stiti desreacest site? Daca are cineva cunostinta poate imi spune si mie. multumesc.