| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre unii "experti TPU"? Eu numai pe NOname si pe Legiuitoarea le inghit pe restul ...neah Voi?

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Buna.Si eu numai pe cele doua amintite mai sus le "inghit".
Deoarece ceilalti experti doar raspund in continuare la intrebari, dar nu profita.Si vorbesc in sens pozitiv. Cele doua profita de faptul ca sunt experti si incerca sa schimbe ceva aici.Si e foarte bine ce fac.E logic,fiind expert, fiind cunoscut e mai usor sa schimb ceva, sau sa aduci celorlalti la cunostinta ca ceva trebuie schimbat.
Bafta.

| aliceinchains a răspuns:

Hei, fiecare expert a ajuns expert dintr-un anumit motiv, adminii au considerat asta, și nu suntem noi în măsură să criticăm. Mă îndoiesc că ai cunoscut tu toți experții de pe TPU...că sunt destul de mulți, unii care își văd de treaba lor, răspund fără să se bage în certuri inutile și de aceea nici nu sunt prea cunoscuți pe site.

| hideaway a răspuns:

Of, of, of... draga mea; nici noi nu te înghiţi pe tine.

| andrasstefan a răspuns:

E na, nu neaparat.sunt convins ca suntmulti experti.problema estelegata de cei pe care ai sfatuiestisi ai ajuti sa iasa din probleme.nu toti au capacitatea de a fi rabdatori fiind ca nu exista comanda:se rezolva acum.vad asta destul de des cu oamenii cu care lucrez si ca sa ajungi la un nivel de performanta trebuie sa faci performanta si cum poti face performanta daca nu faci practica? eu cred ca sunt si cativa care sunt ok dar sunt convins ca sunt si o duzina care habar nu au ce spun.totusi:eu dau sansa la fie care. daca vreti sa ma cunoasteti ma gasiti pe mess:numaisuntsingur...bafta