| Florentina9210 a întrebat:

Voi ce va doriti sa aveti, baiat sau fata?

eu vreau baiat, deoarece nu mai am stres ca vine acasa cu "burta la gura" cum se spune si daca e baiat, stau fara grija, daca gaseste fraiere, sa fie in bafta sa.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Orice ar fi sanatos sa fie flory asta e important

31 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar daca face un copil si nu stie ca e tata in viitor? tot nu e bine, mai bine fara ei

| Florentina9210 explică (pentru mgtow):

Si tu ai dreptate, dar cand vom muri, cine o sa ne ingroape? Le lasam la copii averea noastra sa aiba grija de noi.

| mgtow a răspuns (pentru Florentina9210):

Se ocupa aia care ne face ultimele analize pentru a afla cauza mortii, eu prefer sa las in scris (ma puteti duce la crematoriu sa fiu ars) sau sa fiu donator de organe

| Florentina9210 explică (pentru mgtow):

Donator de organe? Foarte frumos!

| mgtow a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu nu vreau sa ma familiarizez deloc, mai bine singur la bine si la rau prefer sa le indur eu pe toate. Bucata de metal cu motorina care e cu mine in cursul saptamanii ma intelege cel mai bine laughing chiar daca cateodata mi se rupe inima de durere sad

| Florentina9210 explică (pentru mgtow):

Masinile si animalele ne inteleg cel mai bine!

| whatevernvm a răspuns:

Tu o sa ai copii?

| Florentina9210 explică (pentru whatevernvm):

Spre deosebire de tine, da!

| whatevernvm a răspuns (pentru Florentina9210):

Cine e nefericitul?

| Florentina9210 explică (pentru whatevernvm):

Ma plictisesti. Serios, altceva mai bun de facut n-ai? Decat sa dai raspunsuri la misto pe TPU? Daca nu poti da un raspuns serios, nu mai da. Crezi ca pari mai ''inteligenta''? asa te vezi?

| whatevernvm a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai decat tine oricine e mai inteligent, asta e clar. Ai facut tuica?

| Mădă0611 a răspuns:

Da, da. Aveam doua colege, una cu 3 fete, cu o pereche de gemene, si una cu un baiat. Colega cu fetele era relax, cea cu baiatul era toata un stres, ca se dau fetele la el laughing, desi avea 9 ani pe atunci.

| OldSoul a răspuns:

Si daca vine acasa si spune "O sa aveti un nepotel!"?
Si vei fi nevoita sa-l cresti tu?

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Atunci eu ii arat poarta. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Sa fii asa de rea cu propriul fiu? laughing

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Nu sunt rea, mai. Vezi ca mai vede cineva si i se urca la cap. laughing
Ii spun intotdeauna sa se protejeze, ca fetele sunt hoate, daca le plac un baiat, fac in asa fel incat sa il prinda la ''inghesuiala'', sa ramana cu ele.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Si aici ai dreptate! laughing

O sa fim o mama ideala!

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

O sa fim parintii ideali! Stiu ca si tu tot ca mine esti! laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Pana atunci se mai pot schimba multe, nici nu stii cum ne trezim a fi parinti de cosmar. laughing
Cine stie, om trai si om vedea!

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Nu ne asculta, dorm pe afara! laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Nici chiar asa. laughing
Ii trimitem la vecini/vecine!

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Da, da. Dupa sa ne barfeasca Duminica la strada ca am trimis copii la ei! laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

De ce sa ne barfeasca? Nu au voie si copiii nostri sa dea party in pijamale?
Le dam si bani de pufuleti si de cola daca e nevoie!

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Isi iau ei altceva de bani, numai pufuleti si numai cola, nu!

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca copiii tai sunt fericiti ce mai conteaza detaliile?

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Asa e. Ai dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica nu esti capabila sa-i dai educatie.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Eu ii dau educatie, dar stau dupa fundul ei? Tot ce stie copilul face!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Tu din start o iei ca o sa fie o proasta care nu o sa inteleaga importanta protectiei si ce presupune un avort? laughing

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Ii dau educatia pe care am primit-o si eu, daca o va pune in practica, o sa ii fie bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gandesti deloc, dar deloc bine.
Indiferent de sexul copilului va trebui sa-i oferi educatie...lucru care va fi destul de greu pentru tine, deoarece tu nu ai fost educata la randul tau.
Tu trebuie sa intelegi ca un copil nu e un caine sau o pisica care pleaca cand e in calduri si se intoarce dupa ce a terminat treaba.
Din ce ai scris mai sus, vad ca deja te-ai hotarat ca vei fi un parinte de la care copilul nu are ce sa invete.Ca mai bine sa se nasca baiat decat sa te deranjezi sa comunici cu el si sa ii explici importanta abstinentei pana la 18 ani, ce inseamna un partener de viata si cum nu va avea niciodata unul daca accepta sa fie folosita de toti fraierii.
Copilul tau va fi un fraier daca lasa o fata insarcinata si o paraseste, nu fata.Asta doar un tembel poate face, si oricum va fi obligat sa ii plateasca pensie alimentara si sa spuna viitoarelor partenere cat de las a fost. Crede-ma, cele mai multe femei accepta un barbat care are un copil, dar putine si la fel de inteligente ca o gaina, sunt cele care vor accepta un barbat las si prostanac care a lasat o femeie insarcinata si a parasit-o.
Vezi ca una din fetele alea,, fraiere'' s-ar putea sa faca parte din familia ta peste cativa ani... in locul tau mi-ar fi rusine.