| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce wallpaper aveti pe desktop? Funda pentru cel mai frumos!

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Http://i.imgur.com/fCySMdb.jpg aer curat :x

13 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu goala.
Hahahahaha.

| anonim_4396 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Ai personalitati multiple? cand esti baiat cand fata, ar trebui sa te hotarasti laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce? N-am zis niciodata ca-s baiat. laughing
Probabil ai avut senzatia asta din cauza pozei mele de profil.

| Ibrahimovic a răspuns:

Poza aia default de la Windows 7. La ce-mi trebuie alta, oricum nu am contact vizual cu ea decat atunci cand deschid pc-ul si atunci cand il inchid. thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Mechanix a răspuns:

Sharingan.

| EliChan a răspuns:

File:///C:/Users/Elena199001/Desktop/Fire-Tiger-Desktop-Wallpaper.jpg