| TroolGheoerghe a întrebat:

Voi credeti ca exista bigfoot, monstru din loch nes, yeti, chupachabra si alte din astea?

5 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Asa cum am spus si la o fata care intreba daca exista unicornii:
Nu exista chestii d-astea.Sunt fiinte fantastice(mitologice)
Cum sa existe cand oamenii si le-au imaginat.
Unii cred in d-astea dar cum cainii mei sa poata credea cand sunt o inventie de-a oamenilor.Ar insemna ca noi oamenii ce ne imaginam ar aparea pe pamant?
Eu nu cred in asa ceva.
Tu?

| TroolGheoerghe explică (pentru Dizzyz):

Chiar tea intrebat? Da cati ani avea?

| Dizzyz a răspuns (pentru TroolGheoerghe):

Dap.Avea 8 ani si m-a intrebat daca exista unicorni.
Daca nu ma crezi uite:
http://www.tpu.ro/......-unicorni/

| AllTogether a răspuns:

Ghitza,bigfoot,yeti si chiupacabra sunt acelasi lucru in folclor, numai ca cica se adapteaza in diferite imprejurari, eu nu cred

| WeBB a răspuns:

De fapt Exista e chair in spatele tau laughing