| meota a întrebat:

Voi credeti ca exista forte "imposibile"

Răspuns Câştigător
| Quasimodo a răspuns:

Daca te referi la forte supranaturale, parerea mea este ca DA, exista!
Nu stiu insa ce intelegi tu prin forte "imposibile"?!
...mie imi place sa cred ca "Nimic nu este imposibil!"

2 răspunsuri:
| Jokerashul a răspuns:

Nu exista. Oricat de mult ar vrea visatorii sa creada in ele, realitatea este 100 % ceea ce vedem, auzim, etc... Toate povestile sau cele mai mari mituri sunt din trecut cand tehnologic si intelectual nu eram asa avansati iar omenirea era mai credula. Acum cand orice poate fii explicat stiintific si clar, iar toate miturile sunt complet distruse pana si personaje sau povesti religioase, omul constata ca suntem doar noi si mama natura...Restul este pentru carti, povesti, fantezii si vise.

| DarkWoolf a răspuns:

Nu