| andree2000 a întrebat:

Voi credeti, ca MILEY CYRUS e drogata/sau/se drogheaza?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Evident, ca orice vedetă stresată, a început să se drogheze. Eram sigură că va călca pe urmele lui Britney Spears de când am văzut-o. Din virgina Americii a ajuns drogata.

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Da,se drogheaza dar nu din cauza unor 'defecte' in familie sau pur si simplu niste 'zguduiri in lumea mondna sau despartirea de iubitul sau sa zicem ca o face doar din interes sau de a aparea pe prima pagina a ziarelor, revistelor etc. sau dupa bautura(alcool) nu mai este lucida si le foloseste fiind ca prieteni au la indemana asa ceva!

| kristy10 a răspuns:

Este o terminata

| 20thoughts a răspuns:

Pai e si inca se drogheaza in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, e varza.