| princesshope a întrebat:

Buna ce credeti despre miley cyrus? eu cred ca este o c***a, o drogata si o furacioasa de iubiti. Voi ce pareri aveti?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa. Si? La cei 8-9 ani pe care, probabil, ii ai, ar trebui sa fii preocupata mai mult de scoala, de invatatura, nu de articole de scandal. Ti-a furat cumva, ursuletzul de plus?
A propos! In ce limba e "furacioasa"? Asa vorbesti tu la gradinita?

| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu trebuie sa judecam pe nimeni. Ea stie cel mai bine cum este si ce anume face. Ziarele scriu multe, lumea vorbeste, insa nimeni nu traieste cu ea in casa ca sa stie exact cum este ea! Eu personal nu am nimic cu ea, nu ma intereseaza viata ei, face ce vrea, cand vrea si cu cine vrea. Insa imi plac doar unele piese ale ei si atata tot.

| dyanna_7195 a răspuns:

Cum se zice la tine la scoala : cine zice ala este?thinking
eu n'am nimic cu ea, ba chiar ultima ei melodie : "who owns my heart", este superba :X:X:

| dyanna_7195 a răspuns:

Asa si, ma dau mare :X
este o fata cu o cariera, spre deosebire de tinehee hee
cred ca te'ai uitat prea mult la HannaH Montana, vezi ca dauneaza laughing
Si in plus n'ai de unde sa stii, ca nu'i cunosti viata privata tongue

| Bibb1 a răspuns:

Bun bun! imi place cum gandesti:Xlaughing

| princesshope explică:

Alta obsedata de curva de miley

| princesshope explică:

Toti sunteti niste prostii iubitori de Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... c-am aceeasi parere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o suport. dar nici pe tine nu te suport. esti atat proasta incat ma lasi fara cuvinte

| stefy14_9756 a răspuns:

Dar care este problema ta cu miley?