| MONYKKKKKKAAAAAAA a întrebat:

Voi credeti ca va veni sfarsitul lumii in 2012?

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sfarsitul lumii poate sa fie astazi pe oricare dintre noi. Nu avem garantia zilei de maine. Partea cu raiul sau iadul depinde de fiecare in parte.Cei care accepta pe Domnul Isus ca Domn si Mantuitor in viata lor vor fi in rai.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

| Pawesome a răspuns:

Sincer,sfarsitul lumii e in fiecare zi pentru macar o persoana.
Nici pe strada nu poti sa abordezi subiectul asta, dar ca sa iti raspund, nu cred.Si daca a veni, tot nu am avea ce face ca sa oprim sfarsitul lumii.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu sad

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pe cuvantul meu de mincinoasa.

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

NUU... nu cred!
De fapt sfarsitul lumii inseamna inundatii, criza economica nu neaparat ca ne va lovi un asteroid sau ca va exploda planeta, ca virgula credc mareele si ca pot fi cutremure. Hai sa fim seriosi... numai Dumnezeu poate stii ce urmeaza numai ca mayasii nu au continuat calendarul si s-au oprit la 21.12. 2012 asta nu inseamna ca e sfarsitul
de mii de ani tot spun asta
poate li s-a terminat cerneala din stilou si de aceea nu au continuat. pa-pa
daca virgula crezi ca te-am ajutat funditaaa! am 11 ani scuze daca sunt greseli gramaticale (fac 12 pe 27 dec 2012 sper sa-i apuc laughing))

| Nestor a răspuns:

Doar Dumnezeu Tatal stie.