| Andutza99 a întrebat:

Voi cum combateti fitele din clasa voastra?

Răspuns Câştigător
| MishikiCrisy a răspuns:

Incerc sa nu intru in prbleme cu ele sau legate de ele. Deja ne-am apropitat eu si o fitoasa, care e noua din semestrul al 2-lea, dar nu prea imi place de ea caci e cea mai fitoasa din toata clasa, mergem impreuna cu masica ca o luam din aceeasi statie. Oricum, eu sper sa scap de ea, macar mai am cu cine vorbi in timp ce incerc sa o despart pe prietena mea de una care cred ca vrea sa mi-o fure.

7 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Le ignor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescenti nu Dragoste si sex.

| BeAmazing a răspuns:

Ignor acele persoane! TU esti mai importanta decat fitele lor!

| GeorgicaMoldoveanu a răspuns:

*categorie
Nu le combat, ma alatur lor.

| GeorgicaMoldoveanu a răspuns:

Eu vorbeam serios cand am spus ca ma alatur lor.