| roddy a întrebat:

Voi cum scapati de plictiseala?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sofand noaptea cu luminitele aprinse la bord...

| DNSK a răspuns:

Iau bicicleta si plec peste tot. cum e vara merge o padure, o baie pe undeva. se pot face multe, viata e prea frumoasa sa fie irosita la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încerc să mă amuz, am multe surse. Sau să am o conversație cu cineva atingând subiecte pe care nu le-am atins și mă interesau. Asta-i metoda rapidă.
Dar, dacă vrei să faci și ceva productiv, ai putea să compui. Să scrii texte, să cauți idei, să le perfecționezi, să desenezi, crede-mă că nu te plictisești dacă îți alegi ținte suficient de ușoare la început (o să îți piară cheful dacă ai pretenții prea mari, le crești gradat).
Pentru a pune în aplicare ceva, citește ceva, cultivează-te, o să vezi cum trece timpul pe lângă tine. Vezi un film.
Sunt multe de făcut. Și roata tot din plictiseala de a merge pe jos a fost făcută. Înțelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc pe telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc o carte, si am mai mult chef de vorbit dupa. Sau ma uit la videoclipuri amuzante.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Întrebând cum se sărută cu limba.

| Clawd3lw a răspuns:

Ma joc biliard pe miniclip.

| Andryutza12 a răspuns:

sar in susbig grin