| answers98 a întrebat:

Voi cum scapati de plictiseala?!

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Joaca sah, cu siguranta vei trece peste plictiseala cu sah-ul
Succes!

17 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ideea e ca niciodata nu ma plictisesc. Tot timpul am ce face. Ascult muzica, ies in oras, vorbesc cu prietenii, dorm, ma joc pe pc. Am activitate all the time.

| answers98 explică (pentru SamSon):

Da, la mine problema e ca nu-s prea sociabil si prietenii mei sunt in tabere, etc., iar jocurile sunt deja repetitive, nu stiu stii vreun joc mai deosebit?

| Draaaaven a răspuns (pentru answers98):

Joaca-te League of Legends sau S4 League [jocuri pe care eu le joc] happy

| WR104 a răspuns (pentru answers98):

Joaca sah, cu siguranta vei trece peste plictiseala cu sah-ul
Succes!

| DenisIonut01 a răspuns:

Fa ceva ce iti place!

| DenisIonut01 a răspuns:

Durex bby Durex!

| ÐÿÅ a răspuns:

Incearca sa joci jocurile preferate! Sau sa faci ceva ce-ti place. Sunt atatea de facut! happy

| Against a răspuns:

Ma uit pe Disney sau raspund la intrebari pe TPU big grin

| answers98 explică (pentru Against):

laughing si eu fac cam la fel

| STR1K3R a răspuns:

Ma duc afara, flirtez, joc cs, LOL etc

| servicelaptopuristorepc a răspuns:

Repar un laptop sau 2a, sau repar un laptop pe care alte service-uri nu au reusit, imi o stare de satisfactie atunci cand repr ceva ce alti nu au reusit:d

| servicelaptopuristorepc a răspuns:

Apropo daca aveti un laptop de reparat ma gasiti pe storepc.ro

| AndreBoy a răspuns:

Sincer ce fac eu e sa fac o laba

| liviu1234 a răspuns:

La pc,cu prieteni, cu sania, la TV, flotari, ceva din hartie...

| papaalin a răspuns:

Eu scap de plictiseala stand alaturi de porumbeii mei sau jucandu-ma pe calculator

| answers98 explică (pentru papaalin):

Asta e chiar tare : ai porumbei?

| papaalin a răspuns (pentru answers98):

Da am si tu ai?

| answers98 explică (pentru papaalin):

Papagal laughing Cico