| Angelindeed a întrebat:

Voi cum va vedeti cand va uitati in oglinda? Frumosi, urati?

32 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand sant obosit naspa dar dimineata cand ma scol sau dupa o baie excelent

| DeathIncarnate a răspuns:

Văd...perfecțiuneawinking

| RAY a răspuns:

Asta cu oglinda nu e ceva demn de a stii cat de atragator esti, singurele dovezi sunt cat de placut esti de sexul opus,nu ma refer la cele care te baga in lista prieteniei sau te percepe ca un catel si cu cate ai facut sex fara sa platesti desigur, in cazul meu eu ma simt respins de sexul opus,asta e,nu e vina lor,atractia e ceva involuntar, nu e vina ta, mea sau a lui x ca nu atrage sexul opus, asta e, mergem inainte, apropo faza cu sufletul conteaza e cea mai mare minciuna feminina

| Drimmero a răspuns:

Depinde, am zile si zile...cand sunt mancat de stres si ganduri iar fata mea e de luat la pumni, dar si zile in care arat destul de frumusel, atunci sunt tuns, aranjat si imbracat frumos.

| Catrice a răspuns:

Sexy și rea!

| Superior a răspuns (pentru Catrice):

Mrr

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Rrrrr

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Grrrr

| Catrice a răspuns (pentru Superior):

Mrrrr

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Catrice):

Dacă treci vreodată la mine în oraș, ar fi tare să-mi arăți în privat ce știi să faci happy

| Catrice a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Poate trec, poate nu happy

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Catrice):

Ok happy

| Catrice a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Doar să-mi spui unde stai happy

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Catrice):

Timișoara

| Catrice a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Ok, dar de acum trec pe la anul laughing

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Catrice):

E bine și așa laughing

| Frank51 a răspuns:

Ba sincer, mie imi place cum arat, m-as *** o data laughing sper sa nu sune egoist si narcisist rolling on the floor

| SilentRain a răspuns:

Nu apuc sa ma uit, crapă oglinda instant

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mi se pare normal sa te vezi frumos, nu stiu ce-s cu oamenii de mai sus si prin ce au trecut de se urasc asa laughing.
Eu iubesc fiecare cm din mine.

| raMLesS a răspuns:

Oglinda te vede invers, in realitate arati ca in poza, daca folosesti o camera foarte buna si pui pe cineva sa iti faca poze de la diferite distante ( 1-5 metrii ), cam asa arati si in realitate in proportie de 90%, acum depinde si ce aparat foto folosesti, si depinde si de lumina care-ti bate in fata.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru raMLesS):

Uau. Ai început să revii pe site. Bravo

| Theo94 a răspuns:

Depinde si de oglinda in unele ma vad mai slab si nu imi prea place, in ce care o am acasa arat chiar foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos.Imi vine sa-mi ft una.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca nu te-ai f^te cu tine dacă te-ai clona rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul contează! Frumusețea e trecătoare...

| Subsemnatul123 a răspuns:

La cum arat prefer sa nu ma uit in oglinda.

| Crsiti92134 a răspuns:

M-am uitat odata in oglinda la mine si m-am speriat si de atunci nu mai ma uit.

| deadhoe a răspuns:

Iar îmi vine să scriu mult. Pur și simplu, urâtă.
Mă enervează ochii mei, forma feței. Mă simt inconfortabil să mă uit la așa ceva.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Sincer destul de frumos.
Poate pentru că nu mă interesează, pentru că știu că nu contează aspectul fizic, ci caracterul. Asta nu înseamnă că sunt neîngrijit, Doamne ferește.

| Swetlly122 a răspuns:

Când mă trezesc dimineața și mă uit mă văd mai puțin frumoasa.Dar când plec undeva normal că mă văd frumoasa și stilata.Asa că depinde

| ColdHeart a răspuns:

Frumix

| deobiceiinsist a răspuns:

Urata