| ExistingName a întrebat:

Voi daca ati avea un Nikon cu obiectiv cum ati face pozele?
Adica sa si te strambi in poze, iar dupa sa pozezi mai fashion. Cel mai bun raspuns primeste funda!love struck

1 răspuns:
| lintu08x a răspuns:

Am Nikon cu"obiectiv" : Ii spune DSLR. Si-ti zic sincer, in fata unui astfel de aparat nu te strambi ca sa pozezi fashion. Aparatele profesionale nu sunt pentru poze pe fb / hi5 ca sa aduni like-uri si alte prostii, ci pentru fotografie artistica, dedicare in ale editarii fotografiilor si in primul si in primul rand tehnica si putine cunostinte in ale fotografiatului. Daca vrei doar sa te strambi in fata unui aparat, iti sugerez sa nu iti iei un aparat semi profesional sau profesional, in cazul in care nu stii sa-l folosesti. Iti iei Nikon - faci poze normale. Iti iei Canon - faci poze normale. Iti iei sapuniere mici - faci ce vrei tu cu ele. happy