| anonim_4396 a întrebat:

Voi fumati? Sau ati fumat?

7 răspunsuri:
| Zøєy a răspuns:

Momentan numai fumez.Dar am fumat.N-are rost...Adica pentru ce? Multi stiu ca vor muri mai repede dar spun ca nu le pasa.Dar de fapt cand te trezesti casatorit cu 2 copii iti doresti sa nu te fi apucat de fumat.Pe scurt...Gandeste-te la viitor, el este ce conteaza, nu problemele din trecuthappy.

| Biu90 a răspuns:

Nu fumez dar am incercat. Nu e nimic bun. Bani prapaditi si sanatate distrusa!

| ZUzulikii a răspuns:

Am fumat...big grin
nu mai fumezbig grin

| dyanna_8752 a răspuns:

Nu! Dauneaza grav sanatatii happy iar eu tin la sanatatea meahappy

| Elly55 a răspuns:

Nu fumez.Nu am fumat.Si nici nu voi fuma! Dauneaza grav sanatatii si nu am de gand sa mi-o distrug.O zi buna!happykiss

| andutza_1067 a răspuns:

Am fumat odata si nu mi-a placut deloc. deci te sfatuiesc sa nu incerci nu`ti bate joc de sanatatea ta doar din simplul motiv de a fi la modahappy

| Florina_6341 a răspuns:

Am 11 ani si cei d elka varsta mea fumeaza! Eu cand o sa ma fac mare nu pot spune ca nu o sa fumez. Poate o sa fumez dar nu ca o nebuna ca sa imi distrug viata cu mana mea. mai bine nu fumati