| Antonica a întrebat:

Voi la ce filme va uitati?

Răspuns Câştigător
| Cristi2665 a răspuns:

Fairly legal, tu?

8 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

La cele care sunt dezagreate in general de fete si ma refer la cele cu tema istorica sau de razboi (din care ai ceva de invatat).Tu?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cele istorice,de război (în special cele legate de Al Doilea Război Mondial),crimă,dramă,acţiune,mister.
Braveheart,Ultimul Mohican,Hitler: Ascensiunea Răului,Lord of the Rings, Închisoarea Îngerilor, Lista lui Schindler, Pianistul, Ultimele Zile ale lui Hitler...

| monstrulet a răspuns:

Horror, comedie si actiune.
Iron sky a fost super. Si John Carter, dragon age, the raid redemption.

| eurynomus a răspuns:

Pornake. tu?

| Antonica explică (pentru eurynomus):

Date naibii

| eurynomus a răspuns (pentru Antonica):

laughing laughing laughing pai ce sa zic daca astea imi plac, ai intrebat am raspuns ce raspuns trebuia sa dau?

| SongokuJR a răspuns:

XXx, xXx si nu in ultimu rand xXxlaughing

| Antonica explică:

Funda