| gomen a întrebat:

Voi la ce sunteti buni?
Eu la nimic.

Răspuns Câştigător
| Nitroblast a răspuns:

Iara esti in depresie?

Pur si simplu esti buna. Nu trebuie sa fi cea mai buna, doar buna. De gasit gasesti pe parcursul vietii, si eu ma consideram un mare rateu la varsta ta (vorbesc de parca ar fi trecut foarte mult timp de atunci laughing)) ), dar cu trecerea timpului am descoperit fel de fel de chestii interesante despre mine si lucrurile pe care le pot face bine. Ai rabdare, treci si printr-o perioada ciudata la varsta asta, o da vezi ca o sa ti se deschida mai incolo noi orizonturi. In curand o sa ajungi la liceu, saltul ala psihologic o sa te faca sa vezi altfel unele lucruri, in sensul bunwinking

On topic: ma pricep la scris poezii (relativ).

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

La sport si la istorie cred ma pricep destul de bine. In rest, nu excelez in alte domenii.

| Drimmero a răspuns:

Habar nu am,, buna intrebare, daca ma intreaba careva pe strada asa random, dau din umeri.

| T0T a răspuns:

Nu știu.

| deeeaqq a răspuns:

Sunt bună să enervez oameni, vă iub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La spălat vase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt buna la a fi rea ramanand in continuare buna rolling on the floor, mmm cred ca ma pricep la a ma entuziasma din orice porcarie mai rau ca un copil mic. Zilele trecute am chitait de fericire pentru ca am primit un abtibild cu o vulpe la sticla de tedi, ador vulpile puppy dog eyeslaughing

| Jimtheghost a răspuns:

La mancat, stat degeaba, stat in casa cu zilele, la baut cafea, la tumblr, la stat tot weekendul pe Youtube, la regretat viata, la crize existentiale, la gandit ca ce bine ar fi fost daca nu m-as fi nascut si la spus ca vreau sa mor de cel putin 15 ori pe zi.

| gomen explică (pentru Jimtheghost):

La fel, bate palma!

| Jimtheghost a răspuns (pentru gomen):

Sunt in mijlocul unei crize exisentiale masive dar o sa bat palma.

| kanechy a răspuns:

Eu la multe

| Anonima8943 a răspuns:

Eu credcred ca esti bun la ceva, atat ca nu ai aflat inca la ce. Eu de exemplu sunt buna la tenis, franceza, biologie, jocul moara...