| anonim_4396 a întrebat:

Voi mergeti la colindat?

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Da dar sper sa nu se intamle ce s-a intamplat anul trecut...am fost cu fratele meu si am colidat iar parintii mei erau plecatii si am ajuns pe la 11 noaptea acasa iar fratele meu era beat si a inceput sa cante in fata blocului si cand am intrat in bloc la palit si pe acolo talentu si a trezit jumatate de bloc care a iesit dupa noirolling on the floorsi cand au venit parintii am fost paratiicryingn-am mai avut voie afara o saptamana si o luna la pc...simteam ca mor!

11 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da, pentru prima data si de-abia astept. Chiar daca sunt mai mare nu am fost niciodata la colindat cu prietene pe la case ci doar pe la membrii familiei mele. Nu mai am destula rabdare pana in Ajunul Craciunului, de-abia astept acea zi!
Deci da merg!

| Ana a răspuns:

Nu merg, oricum primesc bani si fara sa merg la colindat

| ATHOS a răspuns:

Crezi ca ma primeste cineva?

| ahlrh a răspuns:

Nu, n-am cu cine...

| KidOoNh a răspuns:

Da cu prieteni la sat laughing tu?

| scully a răspuns:

Mda merg daca am cu cine.
m-am certat cu cele care se credeau a fi prietenele mele si anul asta o sa merg cu niste colegi probabil pe la profesorii care stau in apropierea scolii si la profesorii care sunt mai ''domestici'' adica mai prietenosi.
:*

| Foxxi a răspuns:

Da, merg.Ca in fiecare an, cu colegii pe la profi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergeam, dar cand eram mica happy.
De cativa ani nu mai merg, ca nu mai am varsta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Gata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu merglaughing

de fapt nu am mers niciodatabig grin

| rosumarian a răspuns:

Da ma duc in fiecare an cu prt mei sa radem sa bemwinking