| anonim_4396 a întrebat:

O sa primiti colindatori? O sa mergeti la colindat?

26 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De primit am sa primesc. De mers nu mai merg. Am trecut de varsta colindatului.

| T0T a răspuns:

Nu și nu.

| J0B0MAT a răspuns:

Primesc.Nu merg.

| RainmakerX a răspuns:

De obicei incui usa si sting luminile laughing Eventual dau si drumul la caini. Nu ma intelege gresit, 1-2 copii ar fi ok dar astia vin ca nebunii, cu toata armata dupa ei.

Imaginea de pe strada mea seamana cu The Purge Anarchy, vin si tipi de 26+.

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pff, eu as pune si ceva capcane numai sa nu se apropie de usa mea.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Clar... nu mi-ai vazut cainii :))

Am o corcitura de lup si un nemilos Shih Tzu *asta face toata apararea*

Seamana cu asta
http://www.petwave.com/......grass.ashx

Cu asa caini cine mai are nevoie de capcane? :))

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Daaa, Shih Tzu e considerat unul din cele mai periculoase rase de caini. Mai tin minte cand m-am dus la un prieten care avea unu, dadea sa muste dracu.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Am vazut si eu laughing Astia mici sunt mai rai de obicei.

| untu a răspuns:

Desigur ca da! Primim colindatori pentru ca ei aduc sporul in casa, lumina si bucuria Craciunului in casa, pentru reusita la toate in tot timpul anului ca sa va mearga bine tot anul care urmeaza!

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Nu primesc pe nimeni, iar daca e sa vina cineva eu plec de acasa cu prietenii. Eu cam urasc Craciunul, in sine. Singurele lucruri care imi plac sunt decoratiunile, beculetele si faptul ca am timp liber. big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru justanotheruser99):

Voi macar aveti beculete laughing
Orasul meu arata jalnic. Centrul e o groapa imensa *caci se lucreaza* si pe langa el au pus luminite.

E ca si cum as face bradul intr-o magazie in loc sa-l fac in casa.

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Din ce oras esti?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RainmakerX):

Daaaaa! Macar atat. Pana la urma beculetele sunt tot ceea ce conteaza laughing
Si stai linistit, In general nici pe la mine nu e genial, dar acum arata destul de bine laughing Cica mica Praga rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru justanotheruser99):

Cica mica Praga laughing

Eu nu-i inteleg pe cei din orasul meu. Avem un parc superb si unul spart/sapat vai de el. Guess what? L-au decorat pe ala cu sapaturi in timp ce parcul intreg (cu patinoar) sta degeaba.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RainmakerX):

Da. Asta a fost si reactia mea cand am auzit numele asta laughing
Imi pare rau... Acum tot Craciunul tau e ruinat. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru justanotheruser99):

Tot? Nicidecum happy

Toata saptamana asta sunt bagat in niste proiecte ca sa strangem bani pentru un copil bolnav de cancer. In sfarsit am inceput sa simt cat de cat ce presupune Craciunul.

Pot spune ca nu am avut un Craciun mai reusit happy

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ce dragut din partea voastra happy

| Clorox a răspuns:

Nu suport nimic legat de sarbatorile de craciun sau de cele pascale...
Imi vine sa imi iau niste fake blood si sa ies la ei cu un cutit!

| Mieeez666 a răspuns (pentru Clorox):

Si de ce nu o faci? laughing

| Clorox a răspuns (pentru Mieeez666):

Cred ca o s-o fac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa ascund cheile si o sa ma asigur ca nu behaie nici un plod afon la mine-n casa, inca-s terorizata de acum 2 ani cand am auzit cea mai pitigaiata voce I don't want to see
Si normal ca nu colind pe nimeni, se presupune ca sarbatoriile trebuie sa-ti aduca fericire.

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe langa ca-s afoni, daca le dai altceva in afara de bani, se supara.

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Materialistii drecu', nu pot sa cante si ei de dragul sarbatorilor -.-", ii inteleg ca vor sa faca bani ca sa-si ia dracu' stie ce,, dar macar de ar avea voce si nu ar canta pe repede inainte daca tot au pretentii la x lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Cum aud zgomot pe strada sting toate luminile in casa!

| ălkjmhgf a răspuns:

Eu nu, dar părinții mei îi mai primesc I don't want to see. Anul trecut suna cineva la ușă și am deschis pentru că am crezut că e profu de pregătire, dar era un tip venit să colinde. Când m-a văzut s-a intimidat și nu a mai cântat nimic laughing Aia a fost singura dată când am primit pe cineva, din greșeală, nici ai mei nu stau să îi asculte, oricum se aude în tot blocul dacă cântă la cineva, le dau bani și le spun să plece. Și nu o să merg să colind, am trecut de vârsta aia. Nici nu știu cum mă duceam să behăi pe alții, acum mi-ar fi rușine.

| MariaDN2002 a răspuns:

Da, primit, dar nu colind;/