| Ana_4223 a întrebat:

Voi pe cine preferati Ruby sau Antonia? Ma refer la aspect fizic(Frumuste,Forme),decenta, inteligenta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-mi voie să explic: a fost unul Woodenpints care-a raspuns primul; Paulla, răscolindu-i profilul, a nimerit și ea la întrebarea asta. De NOname nu sunt sigur dacă a intrat tot de pe vreun profil sau a găsit întrebarea pe site. Dumnezău a intrat aici prin profilul Paullei, așa cum cred c-ai făcut și tu. Și eu am decoperit întrebarea asta prin tine. Un fel de Efectul fluture la scara TPU...laughing

40 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Antonia

| EvaneSScence a răspuns:

Antonia mi se pare foarte, foarte frumoasa, frapanta chiar. E si placuta, nu are aere.
Ruby nu conteaza.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Antonia, deoarece e mult mai frumoasa, are voce mai buna si e mai feminina.

| mona a răspuns:

Antonia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parcă noi am şti care-i mai deşteaptă... În fine, o prefer pe Antonia.

| Creattzaa a răspuns:

Antonia

| Woodenpints91 a răspuns:

Inteligenţă? laughing))

| Vans a răspuns:

Mno că mi-o furat Woodenpints91 răspunsul laughing

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,cu siguranta Antonia.Are o frumusete orbitoare, uneori ma uit la poze cu ea si ma intreb cum poate exista o asa fiinta pe Pamant.Cat despre inteligenta si decenta, acelasi raspuns, tot Antonia.Ruby,fara suparare, nu prea are nicio treaba cu muzica, melodia aia "Stinge lumina" e patetica rau[parerea mea].Iar formele nu conteaza...conteaza sufletul si felul de a fi.Pa-pa!happy

| Paulla a răspuns (pentru Woodenpints91):

Dacă până şi tu ştii cine-s astea două e grav.laughing Hai că de ruby am auzit, dar cealaltă habar n-am cine-i.

NOname
| NOname a răspuns (pentru Paulla):

Tu măcar te poţi lăuda cu bifarea unui număr. Eu la subiecte din astea mă simt corigentă de tot. laughing

| Paulla a răspuns (pentru NOname):

Cum, nu ţi s-a întâmplat să intrii într-o încăpere şi să se trezească vreo unul să cânte 'Stinge lumina, arată-mi calea...'(melodie -dacă-i putem spune aşa- cântată de Ruby) încă?:)) Ei, bănuiesc că tu umblii prin cercuri cu oameni mai serioşi.
http://www.youtube.com/watch?v=KifQ5BXcie0 poftim muzică!

NOname
| NOname a răspuns (pentru Paulla):

Hai că-i bună, îmi plac tatuajele. La "ce bărbat!" m-a bufnit râsul.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Paulla):

Văd atâtea căcaturi cu chestiile ăstea încât n-am cum să nu ştiu de ele laughing

Antonia e aia care cânta melodia penibilă ce se voia a fi rock, cu pârliţii ăia de la Vunk.

NOname
| NOname a răspuns (pentru Woodenpints91):

Vunk? Iar vii cu termeni noi?
(Trăiască guagălul!)

| Dumnezău a răspuns (pentru NOname):

Bre,fatuca asta e pin-up fail.Un fail absolut grotesc.Pin-up cu vulgaritate, rezulta nimic bun.Si-si mai si face poze cu tona, de le uploadeaza pentru aia ce-si belesc ochii pe contul ei pe diverse "retele".Mie-mi miros pozele alea a metoda neortodoxa de promovare.Mai bine s-ar duce la Peter North, daca vrea notorietate, nu pe YT si-n boxe.

NOname
| NOname a răspuns (pentru Dumnezău):

Bre, nu te contrazic, căci pari documentat.

Ce ar face fără hateri, care îi fac reclamă? :))
http://www.sebastianbargau.ro/......t-cu-mila/
Morala: nu participa la fabricarea haterilor (care se vor lua după tine, căci e cool), pentru că nu faci decât să o promovezi mai tare. :))

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

La mine-i fix invers, de Ruby n-am auzit rolling on the floor

| IMC90 a răspuns (pentru NOname):

Cu siguranta ai auzit, de Vank;)
http://www.youtube.com/watch?v=pgpckNxYiHU
http://www.youtube.com/watch?v=2FUDmdX9zXQ

Acum, banuiesc ca Vunk e vreo ramasita ceva, din ceea ce a fost candva Vank. Dar nu bag mana-n foc.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru NOname):

De ăştia ziceam.
http://www.youtube.com/watch?v=PGCt6JiWObw
A fost o perioadă în care pe la Muzică se agitau toţi cu meldodia asta, care pentru o lună era greţos de populară.

| Dumnezău a răspuns (pentru IMC90):

Sunt ca Vama Veche si Vama.Cineva a ramas cu numele,dar trupa initiala nu mai exista,iar solistul, Cornel Ilie, a format imitatia asta de pop-rock (au si un feat. cu Puya, ala da pop-rock), cumva pe scheletul Vank-ului vechi.Cam ca Poli Timisoara sau care le-o fi numele oficial. laughing

NOname
| NOname a răspuns (pentru Woodenpints91):

A, pe ei i-am mai văzut, aici, la "ce asculţi".

Îmi place acel "La naiba!". Cea mai faină parte din toată melodia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Toate ca toate, dar Antonia e chiar ok și nu e nici proastă, am văzut eu un interviu cu ea, mai demult, când habar n-aveam cine e. Iese din tiparul vedetelor cu cap ce ține post de ornament. Că-i place să se tragă-n poze, asta e, fiecare are o guilty pleasure. Și se prezintă bine la înfățișare tipa.

PS: cred c-am mai zis asta, dar TPU are nevoie de lărgirea opțiunii răspunde, să putem da la mai mulți inși în același timp.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai, dar ce s-a strans toata crema, pe o intrebare aparent tampita rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

PS: și la bârfă să nu se strângă românul?laughing

NOname
| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi eu prin Paulla am ajuns aici. Am dat pe la filosofie de ea aseară.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Atunci misterul e deslușit.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Și ceea ce rezultă de aici e că Paulla e elementul care ne ține uniți, atrage întreaga suflare în jurul ei. Ea reprezintă spiritul TPU.

NOname
| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha. Are acel ceva ce te face să dai clic pe profilul ei (deşi accesez câteva zeci pe zi). Este foarte citibilă şi îmi place că are şi umor.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, prin Paulla am venit rolling on the floor