| Ana_4223 a întrebat:

Voi pe cine preferati Ruby sau Antonia? Ma refer la aspect fizic(Frumuste,Forme),decenta, inteligenta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-mi voie să explic: a fost unul Woodenpints care-a raspuns primul; Paulla, răscolindu-i profilul, a nimerit și ea la întrebarea asta. De NOname nu sunt sigur dacă a intrat tot de pe vreun profil sau a găsit întrebarea pe site. Dumnezău a intrat aici prin profilul Paullei, așa cum cred c-ai făcut și tu. Și eu am decoperit întrebarea asta prin tine. Un fel de Efectul fluture la scara TPU...laughing

40 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Antonia

| Zazu a răspuns:

Pana la urma cine-s fetili astea?
Sau sa ma intorc inapoi pe profilul de la care am venit? laughing

| NOname a răspuns (pentru Zazu):

Eee, mister.
... dacă şi la tine televizorul e mai mult de decor. laughing

| Giulia97Anna a răspuns:

Nu conteaza aspectul fizic, dar in ziua de azi...Degeaba fata e frumoasa daca este o proasta si nu poate sa vorbeasca corect etc.

| Woodenpints91 a răspuns:

Inteligenţă? laughing))

| Paulla a răspuns (pentru Woodenpints91):

Dacă până şi tu ştii cine-s astea două e grav.laughing Hai că de ruby am auzit, dar cealaltă habar n-am cine-i.

| NOname a răspuns (pentru Paulla):

Tu măcar te poţi lăuda cu bifarea unui număr. Eu la subiecte din astea mă simt corigentă de tot. laughing

| Paulla a răspuns (pentru NOname):

Cum, nu ţi s-a întâmplat să intrii într-o încăpere şi să se trezească vreo unul să cânte 'Stinge lumina, arată-mi calea...'(melodie -dacă-i putem spune aşa- cântată de Ruby) încă?:)) Ei, bănuiesc că tu umblii prin cercuri cu oameni mai serioşi.
http://www.youtube.com/watch?v=KifQ5BXcie0 poftim muzică!

| NOname a răspuns (pentru Paulla):

Hai că-i bună, îmi plac tatuajele. La "ce bărbat!" m-a bufnit râsul.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Paulla):

Văd atâtea căcaturi cu chestiile ăstea încât n-am cum să nu ştiu de ele laughing

Antonia e aia care cânta melodia penibilă ce se voia a fi rock, cu pârliţii ăia de la Vunk.

| NOname a răspuns (pentru Woodenpints91):

Vunk? Iar vii cu termeni noi?
(Trăiască guagălul!)

| Dumnezău a răspuns (pentru NOname):

Bre,fatuca asta e pin-up fail.Un fail absolut grotesc.Pin-up cu vulgaritate, rezulta nimic bun.Si-si mai si face poze cu tona, de le uploadeaza pentru aia ce-si belesc ochii pe contul ei pe diverse "retele".Mie-mi miros pozele alea a metoda neortodoxa de promovare.Mai bine s-ar duce la Peter North, daca vrea notorietate, nu pe YT si-n boxe.

| NOname a răspuns (pentru Dumnezău):

Bre, nu te contrazic, căci pari documentat.

Ce ar face fără hateri, care îi fac reclamă? :))
http://www.sebastianbargau.ro/......t-cu-mila/
Morala: nu participa la fabricarea haterilor (care se vor lua după tine, căci e cool), pentru că nu faci decât să o promovezi mai tare. :))

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

La mine-i fix invers, de Ruby n-am auzit rolling on the floor

| IMC90 a răspuns (pentru NOname):

Cu siguranta ai auzit, de Vank;)
http://www.youtube.com/watch?v=pgpckNxYiHU
http://www.youtube.com/watch?v=2FUDmdX9zXQ

Acum, banuiesc ca Vunk e vreo ramasita ceva, din ceea ce a fost candva Vank. Dar nu bag mana-n foc.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru NOname):

De ăştia ziceam.
http://www.youtube.com/watch?v=PGCt6JiWObw
A fost o perioadă în care pe la Muzică se agitau toţi cu meldodia asta, care pentru o lună era greţos de populară.

| Dumnezău a răspuns (pentru IMC90):

Sunt ca Vama Veche si Vama.Cineva a ramas cu numele,dar trupa initiala nu mai exista,iar solistul, Cornel Ilie, a format imitatia asta de pop-rock (au si un feat. cu Puya, ala da pop-rock), cumva pe scheletul Vank-ului vechi.Cam ca Poli Timisoara sau care le-o fi numele oficial. laughing

| NOname a răspuns (pentru Woodenpints91):

A, pe ei i-am mai văzut, aici, la "ce asculţi".

Îmi place acel "La naiba!". Cea mai faină parte din toată melodia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Toate ca toate, dar Antonia e chiar ok și nu e nici proastă, am văzut eu un interviu cu ea, mai demult, când habar n-aveam cine e. Iese din tiparul vedetelor cu cap ce ține post de ornament. Că-i place să se tragă-n poze, asta e, fiecare are o guilty pleasure. Și se prezintă bine la înfățișare tipa.

PS: cred c-am mai zis asta, dar TPU are nevoie de lărgirea opțiunii răspunde, să putem da la mai mulți inși în același timp.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai, dar ce s-a strans toata crema, pe o intrebare aparent tampita rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

PS: și la bârfă să nu se strângă românul?laughing

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi eu prin Paulla am ajuns aici. Am dat pe la filosofie de ea aseară.hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Atunci misterul e deslușit.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Și ceea ce rezultă de aici e că Paulla e elementul care ne ține uniți, atrage întreaga suflare în jurul ei. Ea reprezintă spiritul TPU.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha. Are acel ceva ce te face să dai clic pe profilul ei (deşi accesez câteva zeci pe zi). Este foarte citibilă şi îmi place că are şi umor.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, prin Paulla am venit rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Vă cunosc ca pe copiii mei.laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Neah,am intrat de pe profilul lui Wooden. laughing

Nu prea ma intereseaza pe termen scurt cat de inteligent e un cantaret sau un entertainer, in general.Insa pe termen lung, da.De exemplu,Axl Rose, cand inca avea vocea lui unica, tot un moron era; nu pot sa zic ca nu ii apreciez vocea din perioada de debut, dar si cu inteligenta sta praf, daca s-a certat cu absolut toata lumea din trupa.In Romania, parca Pacha Man si Mafia reuseau "performante" din astea.Tu ziceai pe vremea asta, anul trecut, ca iti pare rau de Alexandra Stan, ca avea voce si amu vii cu Antonia.Ma,tu esti suspect!

Faptul interesant cu Antonia e ca stat in State; te mai desteapta lucrul asta, am observat.Romancele "get-beget" din industrie au mahalageala iesind prin porii lor mai ceva ca osanza pe-o balena.Classy,da,but not good enough.N-am treaba cu pozele; de Ruby ziceam ca se trage prea des in poze, ea e pin-up, sau fie, o incercare de pin-up cum am mai zis. Vocal, tot ce reuseste sa scoata capul in Romania e din start destul de infricosator.

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai lipseşte WQT, nu m-aş mira să apară şi el, eventual cu poezie din aia, specifică lui... Ce ar fi TPU-ul fără mine?

| Ana_4223 explică (pentru Woodenpints91):

Da

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Dă-mi voie să explic: a fost unul Woodenpints care-a raspuns primul; Paulla, răscolindu-i profilul, a nimerit și ea la întrebarea asta. De NOname nu sunt sigur dacă a intrat tot de pe vreun profil sau a găsit întrebarea pe site. Dumnezău a intrat aici prin profilul Paullei, așa cum cred c-ai făcut și tu. Și eu am decoperit întrebarea asta prin tine. Un fel de Efectul fluture la scara TPU...laughing

| Vans a răspuns:

Mno că mi-o furat Woodenpints91 răspunsul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parcă noi am şti care-i mai deşteaptă... În fine, o prefer pe Antonia.

| Flaviucu a răspuns:

Antonia

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,cu siguranta Antonia.Are o frumusete orbitoare, uneori ma uit la poze cu ea si ma intreb cum poate exista o asa fiinta pe Pamant.Cat despre inteligenta si decenta, acelasi raspuns, tot Antonia.Ruby,fara suparare, nu prea are nicio treaba cu muzica, melodia aia "Stinge lumina" e patetica rau[parerea mea].Iar formele nu conteaza...conteaza sufletul si felul de a fi.Pa-pa!happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

Antonia, deoarece e mult mai frumoasa, are voce mai buna si e mai feminina.

| EvaneSScence a răspuns:

Antonia mi se pare foarte, foarte frumoasa, frapanta chiar. E si placuta, nu are aere.
Ruby nu conteaza.

| JustMeDiana a răspuns:

Ambele sunt frumoase.Eu o prefer mai mult pe Antonia.e mai frumoasa si are melodii mai,, inteligente", adica versurile ei sunt mai frumoase decat ale lui Ruby."Stinge lumia", serios?! Ce va urma.,, Du gunoiul, fa`ti temele.".big grin

| Creattzaa a răspuns:

Antonia