| anonim_4396 a întrebat:

Voi puneti banii la comun in relatie sau fiecare cu banii lui?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Datoriile la comun, banii fiecare pentru el

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu putem la comun in sensul banii in acelasi cont... fiecare are sa zicem "taskurile" lui. Unu platesta factura x, altul factura y, una cumparaturile la supermarket, altul la restaurant

| Freya1 a răspuns:

La comun pentru ca nu cumpărăm lucruri inutile.

| LordCristobal a răspuns:

Eu nu sunt intr-o relatie dar e mai bine ca fiecare sa fie cu banii lui.

| ShaOfHatred a răspuns:

Dacă cumpărăm ceva pentru noi împreună. Dacă e specific ceva ce vrea doar unul dintre parteneri, atunci cu banii lui.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Dacă cumpărăm ceva pentru noi împreună, la comun*

| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Cand alegi sa pui la comun inseamna ca din acei bani doar femeia isi cumpara.