| anonim_4396 a întrebat:

Voi stați înfrigurati și neputincioși noaptea sub pătură? Ce faceți voi trezi noaptea sub pătură?

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Da, din banii mei happy
Deci ție asa frig îți e de ai dat drumul la gaz? Eu sunt obișnuit cu frigul, urăsc căldură în schimb.
Nu am dat drumul deloc la gaz de ceva timp, la mine e cald în camere nu e frig, chiar acum stau în pat fără plapuma. Esti tu sensibil, nu vreau sa îți spun prin ce suferințe am trecut câțiva ani din cauza centralei, la mine în camera era aproape frig ca afara laughing
Mie îmi place când ploua sau e o vreme mai friguroasa.
De exemplu când ploua nu mai am anxietate sociala, ies afara fără nici o problema, probabil atunci aerul este mai curat nu știu, nu găsesc explicația.
Sub plapuma nu fac nimic neobișnuit.
Am plătit 350 de lei gazul și 120 de lei internetul.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dorm!

| oglindasultanului a răspuns:

Si stiinta inca nu v-a invatat, pe voi astia care dormiti, ca noaptea te incalzesti, organismul este mai activ in timpul noptii.

| Invictusman a răspuns:

Nu e frig la mine sa stau înfrigurat

| Pamanteanul a răspuns (pentru Invictusman):

Ți-ai plătit gazu?

| Pamanteanul a răspuns (pentru Invictusman):

Buga buga buga, gazul se scumpește happy

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Se scumpește cu 13 la % de la 1 iulie și cu 5% din ianuarie 2022 pana în iunie, deci cu 19 % fata de anul precedent.
Eu nu am nici un stres ca pot pleca oricând în Belgia happy
Dar tot tind sa trag la singurătate, nu ma simt bine în preajma oamenilor chiar dacă vorbim de neamuri și de cunoștințele lor.
Stai liniștit ca nu va mai tine frigul.

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Da, din banii mei happy
Deci ție asa frig îți e de ai dat drumul la gaz? Eu sunt obișnuit cu frigul, urăsc căldură în schimb.
Nu am dat drumul deloc la gaz de ceva timp, la mine e cald în camere nu e frig, chiar acum stau în pat fără plapuma. Esti tu sensibil, nu vreau sa îți spun prin ce suferințe am trecut câțiva ani din cauza centralei, la mine în camera era aproape frig ca afara laughing
Mie îmi place când ploua sau e o vreme mai friguroasa.
De exemplu când ploua nu mai am anxietate sociala, ies afara fără nici o problema, probabil atunci aerul este mai curat nu știu, nu găsesc explicația.
Sub plapuma nu fac nimic neobișnuit.
Am plătit 350 de lei gazul și 120 de lei internetul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dorm.