| DenisaNicoletaG a întrebat:

Voi sunteti indragostiti de cineva? Ii puteti scrie initiala persoanei iubite?

36 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

M

| Drimmero a răspuns:

Si daca nu stiu cum o cheama,, cum trec?

| mbncf a răspuns (pentru Drimmero):

Cum să nu știi?

| Drimmero a răspuns (pentru mbncf):

Glumeam si eu,, draga

| mbncf a răspuns (pentru Drimmero):

Dar placi pe cineva?

| Drimmero a răspuns (pentru mbncf):

Asta e ceva ce tine de viata personala si privata.

| mbncf a răspuns (pentru Drimmero):

De ce ești așa secretos? E doar o întrebare la care răspunzi cu da sau nu.

| Drimmero a răspuns (pentru mbncf):

Pot sa raspund cum vreau,, nu mi se impune cum sa raspund/

| mbncf a răspuns (pentru Drimmero):

N-am zis că nu e așa. În fine, nu te supăra că am insistat. Fiecare alege cât din viața lui vrea să-și expună aici.

| Drimmero a răspuns (pentru mbncf):

Stai linistita,, nu ma supar eu doar pentru atat!

| OldSoul a răspuns:

Nu sunt, nici nu stiu daca am fost, dar initialele I.C. nu cred ca le voi uita prea curand. laughing

| Sofer a răspuns:

Îndrăgostit de R.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu sunt indragostit de nimeni, dar daca as fi indragostit de cineva, probabil m-as comporta ca un fel de "yandere boy" laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Si daca are doua nume, le scriu ambele initiale?
#D #C. Na, poftim.

| Clorox a răspuns:

Da... Am 2 crush-uri dar stiu ca nimeni nu stie laughing
Este secret love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de vreo 3 ani cred ca sunt îndrăgostită de un tip și e nasol, pentru ca am fost cu alții și nu am trăit niciodată emoțiile alea intense, mereu ma gândeam cum e sa fie el în locul lor și partea proasta e ca suntem prieteni foarte buni tot de vreo 3 ani și mai urat e ca îmi povestește de relația lui laughing) cred ca ai înțeles cam cat de rău e. Inițiala e C

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt indragostita dar il iubesc de ani buni, se pune?laughing V.

| DeathOfDreams a răspuns:

Yaaas. A.

| August99 a răspuns:

Nu pot spune ca sunt indragostita... e mai mult doar un crush laughing

| mbncf a răspuns:

Nu.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Iar minți.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Ți s-a terminat serialul?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Dap.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Nu sunt indragostita... un mic "crush". A.

| Ventilator12345 a răspuns:

Da. Incepe cu ß