| anonim_4396 a întrebat:

Voi va uitati la stewardesa cand face demonstratia? Va e frica sa zburati cu avionul?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

O singura data m-am uitat, de alte zeci de ori am zburat! Am trecut prin toate starile zburand cu avionul, de la placere, incantare, calm, indiferenta pana la panica si teama! O frica atat de mare incat o perioada am renuntat!

P.S. Frumoasa prezentare happy

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Nu-mi e frica sa zbor cu avionul iar de stiut este bine de stiut ce arata stewardesele dar ma rog ca niciodata sa nu fie nevoie sa utilizez aceste lucruri.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Spre rusinea mea cand stewardesa explica acele proceduri, eu o studiez pe ea.Asta e! Sunt programat genetic sa fac asta, insa daca s-ar intampla ceva probabil as murii primul.laughing:p