| Imra a întrebat:

Vorbesc de ceva timp cu o persoana, cu un barbat mai exact, pe care o privesc ca un model. Dar de o perioada cand imi vorbeste despre vreun principiu de-al lui sfarseste cu: Dar ma-ntelegi? Sigur ma-ntelegi? Apoi, chiar daca ii spun ca da, am inteles, si chiar inteleg, imi exemplifica ceea ce a zis el in pilde. Apoi iar ma-ntreaba: Ai inteles? Mentionez ca nu e vorba despre vreo fapta rea pe care am facut-o. Pur si simplu-moduri de a privi diferite aspecte ale vietii. Pana acum nu s-a comportat asa, doar de ceva timp a inceput cu lucruri de acest gen. Si nu inteleg de ce. Ma crede oare proasta? Totusi ne cunoastem de mult timp. Nu stiu ce sa cred.

1 răspuns:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

A vazut ca te uiti la el ca la Mesia si ii place sa se auda vorbind. Se considera mai destept decat tine, deci, da, te crede proasta.