| AddeSweetLove a întrebat:

Voua pentru ce va trebuie Facebook'ul?laughing.

Răspuns Câştigător
| Lightning1997 a răspuns:

Facebook-ul este daunator din toate punctele de vedere, prieteni noi poti sa iti gasesti si afara, nu in fata unui ecran.Te-ai gandit ca nu se stie cine pot fi toti ''prietenii'' virtuali?

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am cont acolo!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| JeSa a răspuns:

De curiozitate...

| mona a răspuns:

Pentru a-mi pierde timpul in fata calculatorului [degeaba]

| Trolli a răspuns:

Tin legatura cu fostii colegi, rude care nu stau in acelasi oras cu mine sau in tara. Citesc stirile etc

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Eu nu am facebook si e o porcarie

Răspuns utilizator avertizat
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru AddeSweetLove):

La cine dai funda?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a cunoaste oameni noi.

Răspuns utilizator avertizat
| Lightning1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Facebook-ul este daunator din toate punctele de vedere, prieteni noi poti sa iti gasesti si afara, nu in fata unui ecran.Te-ai gandit ca nu se stie cine pot fi toti ''prietenii'' virtuali?

| HermioneLove a răspuns:

E misto laughing
Pentru a tine legatura cu prietenii care sunt in alta localitate, tara, etc
Are jocuri, poti sa faci pagini etc big grin
E de 10000 ori mai fain ca TPU phbbbbt

| BloodyBallad a răspuns (pentru HermioneLove):

Nu poţi compara un site gen TPU cu o reţea de socializare gen Facebook.

| kitty00 a răspuns:

happy Eu nu am facebook, mi se pare o porcarie.Aud pe la toate colturile strazii ''Si i-am dat like lu' ala/aia, si dupa ...vaaai blushing''.oh go on Nici tu nu ai facebookhappy?

Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns (pentru AddeSweetLove):

cica pentru a cunoaste oameni noi, virtuali bineinteles.laughingCati ani aibatting eyelashes?

Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns (pentru AddeSweetLove):

Stiu...era o ..pfffrolling on the floor) nu pot sa explicchatterboxrolling on the floor))Multi inainte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru kitty00):

Nu neaparat pentru a cunoaste oameni noi, ci pentru a tine legatura cu prieteni mai indepartati. Si pentru cultura ta generala am 16 ani.

| kitty00 a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face tot o porcarie ramane FaceBook-ul.E un Ssickhi, T! oh go on...Da, multumesc! Mi-am imbogatit cunostintele.Cu siguranta va fi o proba la un concurs care sa ma intrebe cati ani ai tuwinking.

| BloodyBallad a răspuns:

Păi majoritatea de pe TPU îi găseşti pe acolo. Îmi e mai uşor să vorbesc cu ei aşa.