| Izz a întrebat:

Voua va plac copiii mici(bebelusii)? Argumentati

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place sa-i privesc.Atat timp cat nu sunt ai mei, sunt de-a dreptul minunatibig grin

| gigiro a răspuns:

Sigur ca da! Bebelusii, sunt cel mai frumos lucru de pe pamant! Miros a lapte, dorm linistit ca niste ingeri, sunt nevinovati! Se agata cu toate fortele de viata, invata in fiecare clipa (cand sunt trezi), vor sa comunice si nu pot inca. Sunt cei mai "harnici" din speta umana, au o vointa de fier.Sunt admirabili! Niciodata nu poti sa uiti ce simti cand tii un copil la pieptul tau!

| Izz explică:

Mie NU, NU, NU, NU si NUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Enma a răspuns:

O sa-mi placa cand o sa-i facu unu lui...

| baby_6790 a răspuns:

Da imi plac! sunt adorabili:X:X