| Angie12 a întrebat:

Cui ii plac copiii mici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dizzy a răspuns:

Mie imi plac foarte mult copiii mici:X.Imi place sa imi petrec timpul jucandu-ma cu ei>big grin

12 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Mie imi plac :X Sunt niste ingerasi :X

| Derye a răspuns:

Cui nu?

| MihailDobrea53 a răspuns (pentru Derye):

Mie, nu imi plac delooooooooooooc

| foxi a răspuns:

Mie... daca ii au altii!

Răspuns utilizator avertizat
| anduta160 a răspuns:

Imi plac dar numai atunci cand sunt mici.De fapt este foarte frumos sa ii vezi crescand.

| cosminbacau a răspuns:

Subscriu !

| alexa_4370 a răspuns:

Miee :X ii ador dar ma plictisesc repede de ei laughing

| georginika a răspuns:

Mie love struck
ii ador.imi place sa ma joc si sa le vorbesc love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil canibalilor batrani, care nu prea mai au dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie. Ii adorhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie