| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place lady gaga? daca da, de ce?

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu stiu daca "placut"se poate numi sentimentul cu care privesc faptura ei de persoana excentrica sau ii ascult straniile melodii,dar,oricum, e o personalitate originala si socanta, cu buna stiinta.Ma minuneaza capacitatea ei de a fi convingatoare intr-o atitudine si o infatisare care altora li se poate parea dificil de sustinut mai mult de un episod.Lady Gaga imi pare un excentric bine controlat si eficient in a-si atinge scopul si anume de a-si fauri un stil nu numai remarcabil, dar si durabil.Cel putin deocamdata domina lumea atat de diversa a muzicii.E o interesanta si originala pata de culoare, dar nu cred ca se va impune ca o veritabila personalitate precum cea a lui MJ sau Fredy Mercury.Acum e momentul ei, insa...

| Joker a răspuns:

Imi place pentru ca isi arata pe fata stilul ei externic,nu se ascunde dupa deget si nu incearca sa fie ce nu e,pe scurt e UNICA in felul ei, si ii dorec si mai multa faima si succes pe mai departe.Ea, M.J SIMadonna sunt unici in felul lor fiecare a avut un stil pe care l-au expus fara pudoaresi ca atare au castigat si vor ramane in istoria muzicii.Bravo lor.

merit fundita?

| alaqfqafafas a răspuns:

Ce sa-ti place frate la ea? e dusa rau.chiar si marlyn manson e mai breaz decat aia... sper ca te'am lamurithappy

| Georgiii_4994 a răspuns:

Clar nuuu! Cum zice si alexx ce sa iti placa la ea? In plus nici nu se stie daca e femeie. wtf?! straight face

| Dany3l16 a răspuns:

Am o prietena moarta dupa lady gaga si nu stiu ce poate sa vada la ea si se poarta exact ca ea