| EllyCA a întrebat:

Dar voua de ce va place de lady gaga?

23 răspunsuri:
| iuliasistrify a răspuns:

Este cea mai cea din toate.
Toate vrea sa o copie dupa stilul ei, este cea mai buna cantareata si ea si ke$ha sunt doua regine. Stilu de a se imbraca lady gaga e unicat, stilul de mascheaj a lui lady gaga e unicat, nimenu nu o intrece si ea trebuie sa fie regina pap nu baba aia de madona cine se crede ea. O iubesc pe lady gaga din suflet si trebuie sa ii multumesc din suflet ca exista si ca ma incanta mereu...happy happy happy

| NuAmHabar a răspuns:

Lady Gaga e originala. E ea cam ciudatzica, dar originala.Si compune f frumoas.batting eyelashes

| dot a răspuns:

Cine a zis ca ii place de lady gaga? ce prieteni ai tu?waitingwaitingwaiting laughinglaughing

| Catalion a răspuns:

Ca e o ciudata.

| LoLo_9163 a răspuns:

Pai la inceput era simpatica dar acum e extravaganta...totusi imi place.Are o imaginatie mare, un stil aparte, imi place, are talent la compus, are si oleaca de vocewinking. Este draguta dar nu prea cred ca o sa o intreaca pe Britney Spears sau Madonna.Totusi...are potential big grin.

| manuelaaa a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult lady gaga deoarece mereu era in lumina reflectoarelor, facea ceva ce tot timpul soca, era cea mai buna in tot ce facea, dar acum s-a cam retras, nu mai face nimic interesant, si nu cred ca mai sunt fanul ei nr 1.happy

PUPICI:*:*

| claudiea79 a răspuns:

Nu. o copiaza prea mult pe madonna si este prea slaba

| Andre a răspuns:

E urata ch9iar habar naoi ca e varza nu canta bine mie una nu imi place

| Andre a răspuns:

Lu elif nu ii place nimic si habar nare engleza nimic absolut nici o limba de pe planeta decat romana si aia ffff. putin hahaahhahahawinking

| Andre a răspuns:

Lu elif nu ii place nimic si habar nare engleza nimic absolut nici o limba de pe planeta decat romana si aia ffff. putin hahaawinking

| andrutza_5118 a răspuns:

Mie una nu-mi place deloc!

| EllyCA explică:

Mie nu prea imi place ca e ciudata

| CB4ever a răspuns:

Mie nu imi place deloc de aceasta "Lady Gogu". Oricum, odata ce a devenit ea "cantareata" mi-am dat seama ca oricine poate fi cantaret(sa fim seriosi, faptul ca behai de doua ori si te imbraci ca un arici nu te face original) si mi-am mai dat seama ca sunt mult mai frumos decat credeam( m-am speriat cand am vazut prima oara cum arata).

| Viviluka a răspuns:

Pai la inceput nu imi place dar am vazut lumea asa cum spune ei "moderna " si acum imi place. e ciudata intreadevar dar scote mel super misto.

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mie imi place pentru. ca mereu vine cu ceva nou, nu poti sa o uiti, sau cel putin nu ne lasalaughing, are stilul ei, nu copiaza toate "starurile", are propriile ei principii dupa care se ghideaza si nu o intereseaza decat de ce ii place in rest PA!:d

| Daianaa a răspuns:

Imi plac videoclipurile ei si hainele extravagante care le poarta. e trasnita si melodiile ei iti raman in cap.hee hee sh le fredonezi.Are succes si in orice tara daca ai intreba de lady gaga sigur stiu cine e.Nici eu nu ma dau in vant dupa ea dar unele melodii sunt chiar faine.Si a devenit cunoscuta in toata lumea foarte repede fata de alte vedete prin imbracaminte si stilul ei unic.

| poiuiyhvb a răspuns:

Eu cred ca asta este stilu ei.
adica nu cred ca o face asaaa, sa isi impresioneze fanii.si are o voce buna. dar nu si atunci cand canta live.se aude aiurea :/
si se aude ca cica vine la anul laughing))) dar nj.thinking
mrg, mie-mi place tongue

| BornFree a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca imi plac unele melodii de ale ei, are voce si talent(a facut pana si scoala de muzica, una la care nu multi ajung), pentru ca e originala, pentru ca investeste tot ceea ce castiga in muzica(lucrul asta chiar e de admirat), pentru ca are acel ceva special si pentru ca-mi este draga(nu stiu cum mi-a devenit draga, dar a reusit). E ciudata si cam vulgara uneori, dar a ajuns prin forte proprii unde nu multe au ajuns, iar eu respect foarte mult lucrul acesta(desi nu multi stiu lucrul acesta, ea a devenit celebra treptat, nu peste noapte).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place. o urasc cu toata fiinta, o detest si daca ar muri as fi cel mai fericit om de pe terra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut ce fund are? si oricum arata f sexy de inainte de a deveny gaga ...cand era doar Stefani Germanotta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place lady baba...Oops...Gaga

| Forgivenn a răspuns:

Imi plac melodiile ei!