| RAY a întrebat:

Voua va place sa va vedeti in pozele facute?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Doar daca pozele sunt facute de mine, si daca au iesit bine, altfel nu! Rar imi place sa ma vad in poze facute de altii, dar macar sa ies bine in poze, ca altfel nu!

| RainmakerX a răspuns:

Depinde de poze si de cine le face.

| R0R0 a răspuns:

Da.

| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde de ce fel de poze laughing daca sunt din copilărie, cu prieteni, familie etc. Da, dar daca sunt poze jenante, ca si alea care ti le pun prietenii ( si prin astia ma refer la cei foarte vechi, care te cunosc de mult timp si stati foarte mult impreuna) pe facebook de ziua ta sau atunci cand reactionezi ciudat (ma refer la o fata din aia de "milioane") spun NU categoric.

| Printesa10TM a răspuns:

Nu, niciodata nu ies bine in poze. Mi-au placut cateva la banchet, dar atat.