| ilovemusic_7836 a întrebat:

Hey baiet, voua ce va place la o fata? Adica la ce va uitati cand o vedeti?

1 răspuns:
| tall a răspuns:

Prima noastra impresie este pur si simplu fizica, adica ne uitam la ea din cap pana in picioare (mai ales picioarelehee hee). Apoi conteaza foarte mult si atitudinea si felul ei de a fi ( de exemplu mie imi plac fetele amuzante,'' de gasca'' ). Daca te referi din punct de vedere fizic mie personal imi plac fetele inalte, brunete, subtirele si frumoase ( vise, visehee hee ). Dar tine minte aspectul fizic este la fel de important ca personalitatea ei in cele mai multe din cazuri. Pentru mine sincer sa fiu aspectul este mai important dar sa aiba si ceva la bibilicahee hee Sper ca te-am lamurithee hee