| Oanny a întrebat:

Voua va vine sa credeti ca, teoretic, mai sunt doar 6 zile din vara si vine toamna?crying Mie nu, prea repede a trecut timpul parca ieri debea am luat vacanta.Pff,ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta e.Incepe scoalasmugSper ca pe a mea au mancat-o cainiiphbbbbt

| Lora a răspuns:

Asta e tot ce e frumos nu dureaza mult, dar ne putem bucura ca se reintoarce candva

| JustMe a răspuns:

Mersi ca mi'ai amintit ca se termina varacrying Muuult prea repede a trecutcrying

| Amphitrite a răspuns:

Sincer, as vrea sa stau un an intreg si sa lenevesc dar deoarece nu pot, accept asa.Sufar putin dar de fiecare data ma gandesc cu speranta ca va veni inca o vacanta.Si asa, fara scoala niciunul dintre noi nu am ajunge departe!