| Diegoxyz a întrebat:

Vrea cineva sa facem un grup sau stie cineva un grup/o pagină pentru anxietate?
Poate pentru voi e ciudat dar mna.

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Încep eu.
Am de comunicat doar două cuvinte pentru acea pagină.
Mâncare vegetariană.
Voi adăugați restul la asta.

| Diegoxyz explică (pentru sadrian46):

Nu cred ca mâncarea va face minuni happy beneficii da, nu majore

| sadrian46 a răspuns (pentru Diegoxyz):

Începi cu două cuvinte magice.
Nu cred.
Credința face minuni.
Dacă în loc să spui - Nu cred-, spui - Cred- Totul se schimbă cu 180 de grade. Va face minuni.
Din- Nu majore- în -majore-.
Încearcă pilule câte vrei. Iar apoi - Nu încerca- ci, fă.
Mâncarea.

| Mosotti a răspuns:

Nu e ciudat deloc, de ce sa nu facem. Se poate face pe FB grup, sau aici topic despre asta si stam toti ecolo pe ala la raspunsuri-intrebari.
Din moment ce intrebi, intrebi pentru oamenii cu anxietate sau care au avut, deci lor nu o sa li se pare ciudat, intrebarea nu este pentru cei care nu au avut si nu au, asa ca nu are cui sa i se para ciudat.

Eu sunt unul care a avut anxietate, mai stiu unul aici, dar nu stiu daca vrea sa intre in discutii, si mai sunt, pai am raspuns la cateva intrebari din astea cu anxietate, chiar destule. Daca cauti la sanatate, familie, ai sa vezi ca o sa gasesti oameni care au probleme de anxietate chiar daca habar nu au ca o au, dar dupa simptome o sa vezi, ca ei zic exact simptomele, eu chiar azi am raspuns la o intrebare din asta pentru o fata de 16 ani care a intrebat, nu stie ce are, dar asta are dupa cum zice.

| gabicoo a răspuns:

Pe TPU nu poți! Încearcă pe Facebook!

| Diegoxyz explică (pentru gabicoo):

Păi da, ma refeream la un grup pe insta sau Facebook happy

| gabicoo a răspuns (pentru Diegoxyz):

Atunci fa grupul!

| Diegoxyz explică (pentru gabicoo):

Nu am cu cine, aia era ideea

| Donsavas a răspuns:

Exista un grup pe Facebook
Se numeste "anxietate sociala"

| OctavianSps a răspuns:

Like

| VasileDumitrescu a răspuns:

Pentru anxietate si pentru starile de agitatie cel mai benefic si naturala este L-teanina care se extrage din ceaiul verde!
Citeste mai multe aici https://nootropiceromania.com/......reierului/

| raresMgrasuu a răspuns:

Ce problemă ai? Poate te pot ajuta

| Diegoxyz explică (pentru raresMgrasuu):

Pf, dacă vrei da-mi follow pe insta sa vb