| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cele mai amuzante status! Cele mai funny primesc raspuns castigator restul voturi

Răspuns Câştigător
| ynculpatu a răspuns:

As vrea http://statusurile.com sa mor linistit ca bunicul meu in somn…. nu ca pasagerul lui din dreapta in zbierate.
Vand tampoane http://statusurile.com si prezervative la mana a 2-a
Soarta http://statusurile.com unei glume depinde de urechea care o aude, nu de limba care o spune.
Vand http://statusurile.com cosciug ultimul model 2008!
Eu sunt http://statusurile.com dovada vie ca omul poate traii fara creier!
A avea http://statusurile.com constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Zboara http://statusurile.com puiule sau te zbor eu!
Numar http://statusurile.com oile de pe mess. Daca te-am sarit, esti capra… Mai stai o data
1, 2,3, 4,5,6,7, http://statusurile.com … moamaaa cati prosti imi citesc status-ul
Ma http://statusurile.com dau cu sania in frigider
Ma http://statusurile.com dau cu schiurile in congelator
Nu te http://statusurile.com pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.
Vand http://statusurile.com supozitoare mentolate!
fac http://statusurile.com filme porno need girls

scot radical http://statusurile.com de ordinu 85 din 432143249570636526745967306537645 …daca nu rasp m’am sinucis
Elodia, http://statusurile.com daca intri da-mi un buzz sau doua, OK?
Azi sunt http://statusurile.com darnic, va las sa-mi suget ****
Daca prostia http://statusurile.com are durea, manelistii ar fi in coma
Ca time http://statusurile.com gasesc si in Recycle bin, ca mine nu gasesti nici pe google
Viitorul suna http://statusurile.com bine, pacat ca nu raspunde nimeni
FOO http://statusurile.com 2 10 GOORA
dacă http://statusurile.com nu sunt la pâine… Caută-mă la ouă
Exista http://statusurile.com o lume mai buna……. dar este foarte scumpa
A gresi http://statusurile.com este omenesc……spuse extraterestu
CAUT http://statusurile.com PARTENERA PT SEX INTR.UN LOC ROMANTIC!….IN CUR!
Daca http://statusurile.com esti pe invizibil, poarta-te ca atare
Ma duc http://statusurile.com Luni sa vad Marti daca se lucreaza Miercuri Si cand am ajuns Joi si am vazut ca-i Vineri La ce sa ma mai duc Sambata daca Duminica nu se lucreaza
Mama mea http://statusurile.com cand mi-a dat viata smecherii au luat vacanta … dumnezeu le-a dat un semn ca s-a nascut un fenomen … dumnezeu m-a miruit si tata ma smecherit multumesc mamei ca sunt fericit. SEFUL
Ma http://statusurile.com numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama!
Incerc http://statusurile.com sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc…

3 răspunsuri:
| 123456numelemeu a răspuns:

Stii….nu te tine sa te indragostesti de mine…

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Vrei sa conduci lumea alaturi de mine?

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc .

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fata

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea !

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Te iubesc dar nu iti pasa, mi-e dor de tine dar nu te intereseaza, te doare'n ****, deci lasa

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta ink odata.Dar acum sunt o alta fata!

Vorbeste-ma pe la spate...critica ta imi hraneste orgoliul...invidia ta ma face sa merg mai departe

Ii place indiferenta...dar loveste-o/l ca priviri ciudate...o sa apara dependenta .si vei vedea ca-o/l dai pe spate /.:*:*:*

"Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.

"Aici am vrut sa scriu.Aici am scris.Acum radeti.Radeti v'am zis.

Te Iubesc!Te simti?Da BuZz!

I wanna do bad things with you!

Somewhere there's someone who dreams of you smile...
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba asculta: Nicki Minaj - Right Thru Me (Clean Version)
Biia
(27 Februarie 2011 11:27 )
Biia a răspuns:
Nuh am nevoie,de tine,mie my binee asaa` bueyy`b-)
mereu vei cauta o alta eu`.la ea
Mi-e my bine fara tine,mie my bine asaa!
Plang in hohote de ras b-)

:X

Dayyy`

every day`

bueyy dathe in mortssiii meeeeii`
Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga
Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere.
Sa Te |nTorc| |napo| n’am Sa Te rog…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH BlesTem ca De tot PraFul Sa sE aLeaGa.;("
As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma! ;-j
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi ."
imi iubesc baiatul maxim
si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tina,Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"
daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza te iubesc
[" ♫♦ Va Īůßëśč ♥♫ "]

A fostt frumosss ,darr dp cum stii s`a terminattt

si cedak

dp tine vnee altuu`

>;d<
Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme` . iti`spun stai linistit`. ` . ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [ ]
Nu privi in spate,lasa-n urma tot ce-a fost

Tu incercai sa te ridici,el te tragea in jos

Dar nu ceda cand stii ca-nca mai poti

Ca tine sunt putine ,dar ca el sunt toti *
amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*
Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !
♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine
Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .
♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!
♥. Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea . imi e atat de greu fara tine
♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !
♥. O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !
♥. Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci
♥. Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingator ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunt . iluzii faLse`
♥. mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !
♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? ...sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !
♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !
♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !
♥. ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e doar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*
♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*
♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !
♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine
♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .
♥. oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` ... Ea e` cea care` a avuTh` mereu` gRija de sufLetu` tau` !
ღ →P¡§ұ←ღ
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *
* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *
* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up... ! :Xx *
* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *
* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *
* Prea multe certuri prostesti !M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti ! *
* Nu mai am control ,Esti de`asupra mea ! .E ametitor.Vreau si tu sa simti asa ! *
* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Si cat de greu mi-ar fi sa te parasesc... !> < *
* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asa ,din vina ta.Aceleasi`sentimente ce schimba viata mea ! *
* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! .Asta` i doar parerea ta ! *
* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *
* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si promit din nou , sa nu mai cred in promisiuni ! ;x *
* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed ! ;X *
* Tu esti vinovat , Pentru tot ce s-a intamplat ! *
* Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! .De restul` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *
* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor...Sa ma faci sa-ti spun mereu ca te Adorr !;x *
* Mereu cand iti va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe mine! > < *
* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe
* Ea este pentru unu` . ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *
* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *
* Poate ca n-ar fi fost asa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pot sa tac. *
* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !
* Iti voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *
* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec.Si sa invat sa te Iubesc *
* Mai gandeste-te o data .Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *
* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *
* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *
* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *
* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *
* Par mereu nocenta si copilaroasa...Asa toti imi cad in pLasa ! :X *
* Baietszii trebuie` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu doua fetsze ! *
* Suntetszi doar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *
* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *
* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *
* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
.All by me . !
Se intampla uneori

Sa imi aduc aminte de tine...

Simt ca inapoi te vreau...

Dar , stiu ca nu e bine !

mi-as dori sa te sarut...

Si sa imi adormi in bratze.> <

Nu o sa uit se s`a intamplat .

nu voi iubii un alt baiat` !;x

A fost o data ...

S-a intamplat ca in povesti.

Dar poate acum e timpu` sa te las sa pleci.

Nu ma voi opune , chiar daca Inima imi frangi.

Poate e mai bine,

Sau poate si tu ai sa plangi. !

. Fetele imi spun sa uit de tine acum.

Ai plecat , si ai ales un alt drum.

Ce a fost , s`a terminat !

Dupa tine mult timp am asteptat...

Nu ma poti accepta asa cum sunt eu de fapt...

Si nu mai vreau sa plang.

De tine sa-mi amintesc.

Ma doare inima.

Pa , pa . Te iubesc !
Erai naturala , te simteai bine ,si se vedea ... Iti cauti jumatatea , si ti-ai cautat`o printre multi . Majoritatea erau copii care se credeau adulti !
"Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti !"
"Si chiar daca n`am fost prima . stii si tu , sunt singura care conteaza !"
Dupa spusele mamei mele.daca acum nu te iubeste, nu te astepta ca in timp sa o faca .
Conteaza masina de afara...apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*
Miros iarba si o las sa-mi fredoneze delirul. norii alearga ca ma contopesc si le pierd sirul
"Ce-i frumos in suflet. nu-ti poate fi luat
Chiar daca stiu ca ma minte, prefer sa il cred decat sa simt ca il pierd"
E o poveste pe care o sjtii` []

E povestea speciala din viata` asta banala`[:*]
Zambeste`! Tu esti tot ce am mai bun`[] #
cand soarele va straluci,vom straluci impreuna,ti am zis ca voi fi aici mereu,ti am zis ca vom fi prietene pentru totdeuna. -"
Noi vorbim de parca ne-am certa`. Sa mor`!

Cand spui "Ce mm faci ?! Pe unde esti ?!"

Inseamna ca` vorbesti cu un prieten pe care il iubesti` ! #
Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X
"Cand ei Cred Ca ai renuntsat da din cap.zambeste si treci la linia de start. " sunt zodia leu .stii si tu ca nu prea dau in spate .ca un leu merg inainte chiar daca merg pe coate
Ai ramas ca un tatuaj facut la betie , pe care sunt mult prea rebela sa-l sterg !"
Nu renunta nicicind la ceea ce-ti apartine,si nu permite altora s arenunte la tine...
te iert pentru ca stiu ca ma iubesti,te iert pentru sufletul meu.
zambesc cand se vad ,plang cand se cearta ,dar indiferent se fapt ei se impaca si se iarta .
". tu ai nevoie de mine , si eu de tine ti-as sugera sa treci peste mandria de sine "
"Daca tu esti bun cu mine, asa voi fii si eu si-ai sa fii mereu pe primul loc in sufletul meuuuu
. trebuie sa`mi pese mai mult de mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "
Nu e vina ei ca o folosesti ca sa ma ranesti dar tu,faci spume cand nu reusesti
"Nu m`ai lasat sa-ti arat cine sunt ,m-ai judecat inainte sa ajung la inima ta, nu se face asa.iubeste-ma pe mine nu imaginea mea."
"Degeaba`ncerci sa ma intorci acum din drum, e randul meu sa ma joc cu tine acum ."
"darling, ceea ce nu stii, sau nu vrei sa recunosti tocmai pentru ca stii, este ca sunt mai buna decat ea."
"elegant dar ce e dincolo de fata asta ...stiu doar cei pe care i-am facut sa planga in viata asta ..."
Cu pielea ei bronzata pune pasiune.vorbeste urat .da face numai lucruri bune.
Vreau sa ma iubesti cu adevarat . sa stai mereu langa mine , nu m`am saturat de tine !
Ea spune , el face . S`o plimbe , s`o imbrace . Sta bine cu RON`ii de parca ar fi Iri si Monii )"
"Fetele vor gentzi LV , masini beton . In dormitor bagabontzi cu nume sonor ) !"
"Nu sunt femei pe interes , decat barbati care platesc si femei care primesc !"
Sunt o fata care stie ce vrea . Nu am pe nimeni si mi`e bine asa! Imi place viata nu ma poti judeca, nu trebuie sa-ti scriu vreun raport pe unde umblu, s`au cand ma intorc! "
Dintre toti cei care vor intra in viata mea , numai prietenii adevarati vor lasa
urme in inima mea !"
"Fi perversa cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste. Invata sa te faci respectat chiar daca nu toata lumea te inghite."
"♥Si poate voi iubii din nou ♥Eu nu fur inimi,le primesc cadou♥"
Este atat de schimbata;x! Exakt cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!""
Ca să poţi să îţi depăşeşti instinctele, trebuie să ştii să îţi controlezi voinţa!
Deşi trăim şi luptăm împreună, fiecare moare singur…
Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi . Îţi pare rău . şi mie . da nu te mai vreau înapoi. •°"
~>Take careee`!
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba
(27 Februarie 2011 11:29 )
Pumba a răspuns:
If Nothing lasts Forever…will You be My Nothing?

There’s Only 1 way 2 say 3 words 4 you I LOVE YOU

Better to lose a lover, than love a loser!

Don't drink and drive.smoke and fly

Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... CU DRAG CREIERUL TAU!

zambeste... ! promit ca nu o sa te doara

daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini

ori ii prost ,ori nu ma place ... ii tampit ... dar imi place

RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba asculta: Nicki Minaj - Right Thru Me (Clean Version)
Pumba
(27 Februarie 2011 11:30 )
Pumba a răspuns:
איך ליבע קריסטי

Hell was full, so I’m back!

Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….

Born to be Famous!

I Have Attitude in My Blod!

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. thinking"

Don't Like My Attitude?Call 1800-KISS-MY-ASS!

When You Love Someone Is Nothing.When Someone Loves You Is Everything

If We Really Lerned From Our Mistakes I’d Be A Fucking Genius By Now

I Wish I Can Show You That How Much „I LOVE YOU"

Everytime I Close My Eyes, I Wish I Will See You When I Open It…

A Tear Is Made Of 1% Water and 99% Feelings…

My Worst Enemy Is My Heart Because It’s Of Mine But Beats For You.

Born For Party.Forced To Work.

Dragostea inseamna diferenta dintre el si ea, dintre ceea ce auzi si ceea ce simti

Nu te iubesc pentru cã m-am sãturat,Sã te caut, sã te gasesc, si iar sã te pierd.Nu te iubesc, pentru cã-mi esti drag,Nu te iubesc pentru cã te iubesc prea mult
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba asculta: Nicki Minaj - Right Thru Me (Clean Version)
Pumba
(27 Februarie 2011 11:31 )
Pumba a răspuns:
Eu nu`s tren sa merg pe sine ,puse de un nu stiu cine! ;]

FeRiCiReA e StArEA MeA NaTuRaLa.

~vreau ;x cE`i aL meu` sa fiE aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU ;x~

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

Nimeni n-o sa iti explice ce e Dragostea...Asta singur intr-o zi de vara-o vei afla.

I want just the impossible!

You want a piece of me!Hey,boy, nothing is for free!

Good girl , bad intetions!

Nu sunt perfecta … nici nu vreau … nici nu pot!Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca n.are rost!Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu.ti place eu n.am sa plang.

Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire….

I see angles in the sky, I’ve seen snow falling in July, I’ve seen things you can only imagine to see or do, but I haven’t seen anything sweeter than you

Am nevoie de tineeeeee !

"Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !

Crezi ca totu`i roz , da totu`i intunecat,Nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat

| 123456numelemeu a răspuns:

Stii….nu te tine sa te indragostesti de mine…///

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Vrei sa conduci lumea alaturi de mine?

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc .

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fata

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea !

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Te iubesc dar nu iti pasa, mi-e dor de tine dar nu te intereseaza, te doare'n ****, deci lasa

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta ink odata.Dar acum sunt o alta fata!

Vorbeste-ma pe la spate...critica ta imi hraneste orgoliul...invidia ta ma face sa merg mai departe

Ii place indiferenta...dar loveste-o/l ca priviri ciudate...o sa apara dependenta .si vei vedea ca-o/l dai pe spate /.:*:*:*

"Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.

"Aici am vrut sa scriu.Aici am scris.Acum radeti.Radeti v'am zis.

Te Iubesc!Te simti?Da BuZz!

I wanna do bad things with you!

Somewhere there's someone who dreams of you smile...
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba asculta: Nicki Minaj - Right Thru Me (Clean Version)
Biia
(27 Februarie 2011 11:27 )
Biia a răspuns:
Nuh am nevoie,de tine,mie my binee asaa` bueyy`b-)
mereu vei cauta o alta eu`.la ea
Mi-e my bine fara tine,mie my bine asaa!
Plang in hohote de ras b-)

:X

Dayyy`

every day`

bueyy dathe in mortssiii meeeeii`
Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga
Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere.
Sa Te |nTorc| |napo| n’am Sa Te rog…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH BlesTem ca De tot PraFul Sa sE aLeaGa.;("
As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma! ;-j
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi ."
imi iubesc baiatul maxim
si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tina,Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"
daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza te iubesc
[" ♫♦ Va Īůßëśč ♥♫ "]

A fostt frumosss ,darr dp cum stii s`a terminattt

si cedak

dp tine vnee altuu`

>;d<
Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme` . iti`spun stai linistit`. ` . ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [ ]
Nu privi in spate,lasa-n urma tot ce-a fost

Tu incercai sa te ridici,el te tragea in jos

Dar nu ceda cand stii ca-nca mai poti

Ca tine sunt putine ,dar ca el sunt toti *
amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*
Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !
♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine
Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .
♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!
♥. Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea . imi e atat de greu fara tine
♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !
♥. O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !
♥. Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci
♥. Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingator ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunt . iluzii faLse`
♥. mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !
♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? ...sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !
♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !
♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !
♥. ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e doar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*
♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*
♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !
♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine
♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .
♥. oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` ... Ea e` cea care` a avuTh` mereu` gRija de sufLetu` tau` !
ღ →P¡§ұ←ღ
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *
* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *
* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up... ! :Xx *
* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *
* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *
* Prea multe certuri prostesti !M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti ! *
* Nu mai am control ,Esti de`asupra mea ! .E ametitor.Vreau si tu sa simti asa ! *
* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Si cat de greu mi-ar fi sa te parasesc... !> < *
* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asa ,din vina ta.Aceleasi`sentimente ce schimba viata mea ! *
* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! .Asta` i doar parerea ta ! *
* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *
* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si promit din nou , sa nu mai cred in promisiuni ! ;x *
* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed ! ;X *
* Tu esti vinovat , Pentru tot ce s-a intamplat ! *
* Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! .De restul` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *
* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor...Sa ma faci sa-ti spun mereu ca te Adorr !;x *
* Mereu cand iti va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe mine! > < *
* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe
* Ea este pentru unu` . ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *
* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *
* Poate ca n-ar fi fost asa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pot sa tac. *
* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !
* Iti voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *
* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec.Si sa invat sa te Iubesc *
* Mai gandeste-te o data .Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *
* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *
* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *
* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *
* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *
* Par mereu nocenta si copilaroasa...Asa toti imi cad in pLasa ! :X *
* Baietszii trebuie` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu doua fetsze ! *
* Suntetszi doar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *
* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *
* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *
* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
.All by me . !
Se intampla uneori

Sa imi aduc aminte de tine...

Simt ca inapoi te vreau...

Dar , stiu ca nu e bine !

mi-as dori sa te sarut...

Si sa imi adormi in bratze.> <

Nu o sa uit se s`a intamplat .

nu voi iubii un alt baiat` !;x

A fost o data ...

S-a intamplat ca in povesti.

Dar poate acum e timpu` sa te las sa pleci.

Nu ma voi opune , chiar daca Inima imi frangi.

Poate e mai bine,

Sau poate si tu ai sa plangi. !

. Fetele imi spun sa uit de tine acum.

Ai plecat , si ai ales un alt drum.

Ce a fost , s`a terminat !

Dupa tine mult timp am asteptat...

Nu ma poti accepta asa cum sunt eu de fapt...

Si nu mai vreau sa plang.

De tine sa-mi amintesc.

Ma doare inima.

Pa , pa . Te iubesc !
Erai naturala , te simteai bine ,si se vedea ... Iti cauti jumatatea , si ti-ai cautat`o printre multi . Majoritatea erau copii care se credeau adulti !
"Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti !"
"Si chiar daca n`am fost prima . stii si tu , sunt singura care conteaza !"
Dupa spusele mamei mele.daca acum nu te iubeste, nu te astepta ca in timp sa o faca .
Conteaza masina de afara...apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*
Miros iarba si o las sa-mi fredoneze delirul. norii alearga ca ma contopesc si le pierd sirul
"Ce-i frumos in suflet. nu-ti poate fi luat
Chiar daca stiu ca ma minte, prefer sa il cred decat sa simt ca il pierd"
E o poveste pe care o sjtii` []

E povestea speciala din viata` asta banala`[:*]
Zambeste`! Tu esti tot ce am mai bun`[] #
cand soarele va straluci,vom straluci impreuna,ti am zis ca voi fi aici mereu,ti am zis ca vom fi prietene pentru totdeuna. -"
Noi vorbim de parca ne-am certa`. Sa mor`!

Cand spui "Ce mm faci ?! Pe unde esti ?!"

Inseamna ca` vorbesti cu un prieten pe care il iubesti` ! #
Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X
"Cand ei Cred Ca ai renuntsat da din cap.zambeste si treci la linia de start. " sunt zodia leu .stii si tu ca nu prea dau in spate .ca un leu merg inainte chiar daca merg pe coate
Ai ramas ca un tatuaj facut la betie , pe care sunt mult prea rebela sa-l sterg !"
Nu renunta nicicind la ceea ce-ti apartine,si nu permite altora s arenunte la tine...
te iert pentru ca stiu ca ma iubesti,te iert pentru sufletul meu.
zambesc cand se vad ,plang cand se cearta ,dar indiferent se fapt ei se impaca si se iarta .
". tu ai nevoie de mine , si eu de tine ti-as sugera sa treci peste mandria de sine "
"Daca tu esti bun cu mine, asa voi fii si eu si-ai sa fii mereu pe primul loc in sufletul meuuuu
. trebuie sa`mi pese mai mult de mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "
Nu e vina ei ca o folosesti ca sa ma ranesti dar tu,faci spume cand nu reusesti
"Nu m`ai lasat sa-ti arat cine sunt ,m-ai judecat inainte sa ajung la inima ta, nu se face asa.iubeste-ma pe mine nu imaginea mea."
"Degeaba`ncerci sa ma intorci acum din drum, e randul meu sa ma joc cu tine acum ."
"darling, ceea ce nu stii, sau nu vrei sa recunosti tocmai pentru ca stii, este ca sunt mai buna decat ea."
"elegant dar ce e dincolo de fata asta ...stiu doar cei pe care i-am facut sa planga in viata asta ..."
Cu pielea ei bronzata pune pasiune.vorbeste urat .da face numai lucruri bune.
Vreau sa ma iubesti cu adevarat . sa stai mereu langa mine , nu m`am saturat de tine !
Ea spune , el face . S`o plimbe , s`o imbrace . Sta bine cu RON`ii de parca ar fi Iri si Monii )"
"Fetele vor gentzi LV , masini beton . In dormitor bagabontzi cu nume sonor ) !"
"Nu sunt femei pe interes , decat barbati care platesc si femei care primesc !"
Sunt o fata care stie ce vrea . Nu am pe nimeni si mi`e bine asa! Imi place viata nu ma poti judeca, nu trebuie sa-ti scriu vreun raport pe unde umblu, s`au cand ma intorc! "
Dintre toti cei care vor intra in viata mea , numai prietenii adevarati vor lasa
urme in inima mea !"
"Fi perversa cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste. Invata sa te faci respectat chiar daca nu toata lumea te inghite."
"♥Si poate voi iubii din nou ♥Eu nu fur inimi,le primesc cadou♥"
Este atat de schimbata;x! Exakt cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!""
Ca să poţi să îţi depăşeşti instinctele, trebuie să ştii să îţi controlezi voinţa!
Deşi trăim şi luptăm împreună, fiecare moare singur…
Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi . Îţi pare rău . şi mie . da nu te mai vreau înapoi. •°"
~>Take careee`!
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba
(27 Februarie 2011 11:29 )
Pumba a răspuns:
If Nothing lasts Forever…will You be My Nothing?

There’s Only 1 way 2 say 3 words 4 you I LOVE YOU

Better to lose a lover, than love a loser!

Don't drink and drive.smoke and fly

Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... CU DRAG CREIERUL TAU!

zambeste... ! promit ca nu o sa te doara

daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini

ori ii prost ,ori nu ma place ... ii tampit ... dar imi place

RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba asculta: Nicki Minaj - Right Thru Me (Clean Version)
Pumba
(27 Februarie 2011 11:30 )
Pumba a răspuns:
איך ליבע קריסטי

Hell was full, so I’m back!

Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….

Born to be Famous!

I Have Attitude in My Blod!

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. thinking"

Don't Like My Attitude?Call 1800-KISS-MY-ASS!

When You Love Someone Is Nothing.When Someone Loves You Is Everything

If We Really Lerned From Our Mistakes I’d Be A Fucking Genius By Now

I Wish I Can Show You That How Much „I LOVE YOU"

Everytime I Close My Eyes, I Wish I Will See You When I Open It…

A Tear Is Made Of 1% Water and 99% Feelings…

My Worst Enemy Is My Heart Because It’s Of Mine But Beats For You.

Born For Party.Forced To Work.

Dragostea inseamna diferenta dintre el si ea, dintre ceea ce auzi si ceea ce simti

Nu te iubesc pentru cã m-am sãturat,Sã te caut, sã te gasesc, si iar sã te pierd.Nu te iubesc, pentru cã-mi esti drag,Nu te iubesc pentru cã te iubesc prea mult
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba asculta: Nicki Minaj - Right Thru Me (Clean Version)
Pumba
(27 Februarie 2011 11:31 )
Pumba a răspuns:
Eu nu`s tren sa merg pe sine ,puse de un nu stiu cine! ;]

FeRiCiReA e StArEA MeA NaTuRaLa.

~vreau ;x cE`i aL meu` sa fiE aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU ;x~

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

Nimeni n-o sa iti explice ce e Dragostea...Asta singur intr-o zi de vara-o vei afla.

I want just the impossible!

You want a piece of me!Hey,boy, nothing is for free!

Good girl , bad intetions!

Nu sunt perfecta … nici nu vreau … nici nu pot!Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca n.are rost!Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu.ti place eu n.am sa plang.

Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire….

I see angles in the sky, I’ve seen snow falling in July, I’ve seen things you can only imagine to see or do, but I haven’t seen anything sweeter than you

Am nevoie de tineeeeee !

"Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !

Crezi ca totu`i roz , da totu`i intunecat,Nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat

| 123456numelemeu a răspuns:

Stii….nu te tine sa te indragostesti de mine…/////
////
Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
/////
Vrei sa conduci lumea alaturi de mine?

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!/////

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!////

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc .///

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?//

Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fata

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea !

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Te iubesc dar nu iti pasa, mi-e dor de tine dar nu te intereseaza, te doare'n ****, deci lasa

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta ink odata.Dar acum sunt o alta fata!

Vorbeste-ma pe la spate...critica ta imi hraneste orgoliul...invidia ta ma face sa merg mai departe

Ii place indiferenta...dar loveste-o/l ca priviri ciudate...o sa apara dependenta .si vei vedea ca-o/l dai pe spate /.:*:*:*

"Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.

"Aici am vrut sa scriu.Aici am scris.Acum radeti.Radeti v'am zis.

Te Iubesc!Te simti?Da BuZz!

I wanna do bad things with you!

Somewhere there's someone who dreams of you smile...
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba asculta: Nicki Minaj - Right Thru Me (Clean Version)
Biia
(27 Februarie 2011 11:27 )
Biia a răspuns:
Nuh am nevoie,de tine,mie my binee asaa` bueyy`b-)
mereu vei cauta o alta eu`.la ea
Mi-e my bine fara tine,mie my bine asaa!
Plang in hohote de ras b-)

:X

Dayyy`

every day`

bueyy dathe in mortssiii meeeeii`
Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga
Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere.
Sa Te |nTorc| |napo| n’am Sa Te rog…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH BlesTem ca De tot PraFul Sa sE aLeaGa.;("
As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma! ;-j
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi ."
imi iubesc baiatul maxim
si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tina,Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"
daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza te iubesc
[" ♫♦ Va Īůßëśč ♥♫ "]

A fostt frumosss ,darr dp cum stii s`a terminattt

si cedak

dp tine vnee altuu`

>;d<
Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme` . iti`spun stai linistit`. ` . ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [ ]
Nu privi in spate,lasa-n urma tot ce-a fost

Tu incercai sa te ridici,el te tragea in jos

Dar nu ceda cand stii ca-nca mai poti

Ca tine sunt putine ,dar ca el sunt toti *
amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*
Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !
♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine
Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .
♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!
♥. Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea . imi e atat de greu fara tine
♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !
♥. O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !
♥. Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci
♥. Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingator ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunt . iluzii faLse`
♥. mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !
♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? ...sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !
♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !
♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !
♥. ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e doar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*
♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*
♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !
♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine
♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .
♥. oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` ... Ea e` cea care` a avuTh` mereu` gRija de sufLetu` tau` !
ღ →P¡§ұ←ღ
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *
* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *
* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up... ! :Xx *
* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *
* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *
* Prea multe certuri prostesti !M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti ! *
* Nu mai am control ,Esti de`asupra mea ! .E ametitor.Vreau si tu sa simti asa ! *
* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Si cat de greu mi-ar fi sa te parasesc... !> < *
* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asa ,din vina ta.Aceleasi`sentimente ce schimba viata mea ! *
* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! .Asta` i doar parerea ta ! *
* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *
* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si promit din nou , sa nu mai cred in promisiuni ! ;x *
* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed ! ;X *
* Tu esti vinovat , Pentru tot ce s-a intamplat ! *
* Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! .De restul` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *
* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor...Sa ma faci sa-ti spun mereu ca te Adorr !;x *
* Mereu cand iti va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe mine! > < *
* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe
* Ea este pentru unu` . ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *
* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *
* Poate ca n-ar fi fost asa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pot sa tac. *
* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !
* Iti voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *
* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec.Si sa invat sa te Iubesc *
* Mai gandeste-te o data .Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *
* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *
* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *
* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *
* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *
* Par mereu nocenta si copilaroasa...Asa toti imi cad in pLasa ! :X *
* Baietszii trebuie` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu doua fetsze ! *
* Suntetszi doar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *
* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *
* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *
* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
.All by me . !
Se intampla uneori

Sa imi aduc aminte de tine...

Simt ca inapoi te vreau...

Dar , stiu ca nu e bine !

mi-as dori sa te sarut...

Si sa imi adormi in bratze.> <

Nu o sa uit se s`a intamplat .

nu voi iubii un alt baiat` !;x

A fost o data ...

S-a intamplat ca in povesti.

Dar poate acum e timpu` sa te las sa pleci.

Nu ma voi opune , chiar daca Inima imi frangi.

Poate e mai bine,

Sau poate si tu ai sa plangi. !

. Fetele imi spun sa uit de tine acum.

Ai plecat , si ai ales un alt drum.

Ce a fost , s`a terminat !

Dupa tine mult timp am asteptat...

Nu ma poti accepta asa cum sunt eu de fapt...

Si nu mai vreau sa plang.

De tine sa-mi amintesc.

Ma doare inima.

Pa , pa . Te iubesc !
Erai naturala , te simteai bine ,si se vedea ... Iti cauti jumatatea , si ti-ai cautat`o printre multi . Majoritatea erau copii care se credeau adulti !
"Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti !"
"Si chiar daca n`am fost prima . stii si tu , sunt singura care conteaza !"
Dupa spusele mamei mele.daca acum nu te iubeste, nu te astepta ca in timp sa o faca .
Conteaza masina de afara...apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*
Miros iarba si o las sa-mi fredoneze delirul. norii alearga ca ma contopesc si le pierd sirul
"Ce-i frumos in suflet. nu-ti poate fi luat
Chiar daca stiu ca ma minte, prefer sa il cred decat sa simt ca il pierd"
E o poveste pe care o sjtii` []

E povestea speciala din viata` asta banala`[:*]
Zambeste`! Tu esti tot ce am mai bun`[] #
cand soarele va straluci,vom straluci impreuna,ti am zis ca voi fi aici mereu,ti am zis ca vom fi prietene pentru totdeuna. -"
Noi vorbim de parca ne-am certa`. Sa mor`!

Cand spui "Ce mm faci ?! Pe unde esti ?!"

Inseamna ca` vorbesti cu un prieten pe care il iubesti` ! #
Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X
"Cand ei Cred Ca ai renuntsat da din cap.zambeste si treci la linia de start. " sunt zodia leu .stii si tu ca nu prea dau in spate .ca un leu merg inainte chiar daca merg pe coate
Ai ramas ca un tatuaj facut la betie , pe care sunt mult prea rebela sa-l sterg !"
Nu renunta nicicind la ceea ce-ti apartine,si nu permite altora s arenunte la tine...
te iert pentru ca stiu ca ma iubesti,te iert pentru sufletul meu.
zambesc cand se vad ,plang cand se cearta ,dar indiferent se fapt ei se impaca si se iarta .
". tu ai nevoie de mine , si eu de tine ti-as sugera sa treci peste mandria de sine "
"Daca tu esti bun cu mine, asa voi fii si eu si-ai sa fii mereu pe primul loc in sufletul meuuuu
. trebuie sa`mi pese mai mult de mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "
Nu e vina ei ca o folosesti ca sa ma ranesti dar tu,faci spume cand nu reusesti
"Nu m`ai lasat sa-ti arat cine sunt ,m-ai judecat inainte sa ajung la inima ta, nu se face asa.iubeste-ma pe mine nu imaginea mea."
"Degeaba`ncerci sa ma intorci acum din drum, e randul meu sa ma joc cu tine acum ."
"darling, ceea ce nu stii, sau nu vrei sa recunosti tocmai pentru ca stii, este ca sunt mai buna decat ea."
"elegant dar ce e dincolo de fata asta ...stiu doar cei pe care i-am facut sa planga in viata asta ..."
Cu pielea ei bronzata pune pasiune.vorbeste urat .da face numai lucruri bune.
Vreau sa ma iubesti cu adevarat . sa stai mereu langa mine , nu m`am saturat de tine !
Ea spune , el face . S`o plimbe , s`o imbrace . Sta bine cu RON`ii de parca ar fi Iri si Monii )"
"Fetele vor gentzi LV , masini beton . In dormitor bagabontzi cu nume sonor ) !"
"Nu sunt femei pe interes , decat barbati care platesc si femei care primesc !"
Sunt o fata care stie ce vrea . Nu am pe nimeni si mi`e bine asa! Imi place viata nu ma poti judeca, nu trebuie sa-ti scriu vreun raport pe unde umblu, s`au cand ma intorc! "
Dintre toti cei care vor intra in viata mea , numai prietenii adevarati vor lasa
urme in inima mea !"
"Fi perversa cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste. Invata sa te faci respectat chiar daca nu toata lumea te inghite."
"♥Si poate voi iubii din nou ♥Eu nu fur inimi,le primesc cadou♥"
Este atat de schimbata;x! Exakt cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!""
Ca să poţi să îţi depăşeşti instinctele, trebuie să ştii să îţi controlezi voinţa!
Deşi trăim şi luptăm împreună, fiecare moare singur…
Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi . Îţi pare rău . şi mie . da nu te mai vreau înapoi. •°"
~>Take careee`!
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba
(27 Februarie 2011 11:29 )
Pumba a răspuns:
If Nothing lasts Forever…will You be My Nothing?

There’s Only 1 way 2 say 3 words 4 you I LOVE YOU

Better to lose a lover, than love a loser!

Don't drink and drive.smoke and fly

Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... CU DRAG CREIERUL TAU!

zambeste... ! promit ca nu o sa te doara

daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini

ori ii prost ,ori nu ma place ... ii tampit ... dar imi place

RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba asculta: Nicki Minaj - Right Thru Me (Clean Version)
Pumba
(27 Februarie 2011 11:30 )
Pumba a răspuns:
איך ליבע קריסטי

Hell was full, so I’m back!

Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….

Born to be Famous!

I Have Attitude in My Blod!

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. thinking"

Don't Like My Attitude?Call 1800-KISS-MY-ASS!

When You Love Someone Is Nothing.When Someone Loves You Is Everything

If We Really Lerned From Our Mistakes I’d Be A Fucking Genius By Now

I Wish I Can Show You That How Much „I LOVE YOU"

Everytime I Close My Eyes, I Wish I Will See You When I Open It…

A Tear Is Made Of 1% Water and 99% Feelings…

My Worst Enemy Is My Heart Because It’s Of Mine But Beats For You.

Born For Party.Forced To Work.

Dragostea inseamna diferenta dintre el si ea, dintre ceea ce auzi si ceea ce simti

Nu te iubesc pentru cã m-am sãturat,Sã te caut, sã te gasesc, si iar sã te pierd.Nu te iubesc, pentru cã-mi esti drag,Nu te iubesc pentru cã te iubesc prea mult
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Pumba asculta: Nicki Minaj - Right Thru Me (Clean Version)
Pumba
(27 Februarie 2011 11:31 )
Pumba a răspuns:
Eu nu`s tren sa merg pe sine ,puse de un nu stiu cine! ;]

FeRiCiReA e StArEA MeA NaTuRaLa.

~vreau ;x cE`i aL meu` sa fiE aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU ;x~

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

Nimeni n-o sa iti explice ce e Dragostea...Asta singur intr-o zi de vara-o vei afla.

I want just the impossible!

You want a piece of me!Hey,boy, nothing is for free!

Good girl , bad intetions!

Nu sunt perfecta … nici nu vreau … nici nu pot!Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca n.are rost!Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu.ti place eu n.am sa plang.

Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire….

I see angles in the sky, I’ve seen snow falling in July, I’ve seen things you can only imagine to see or do, but I haven’t seen anything sweeter than you

Am nevoie de tineeeeee !

"Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !

Crezi ca totu`i roz , da totu`i intunecat,Nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat