| Burcix a întrebat:

Vreau sa cumpar un buchet de flori iubitei mele. Este majoratul ei. Puteti sa imi dati idei de buchete? Ce flori? Ce culori? Cate flori? Va rog pareri. Dau fundita

3 răspunsuri:
| ralusycretz a răspuns:

Niciodata nu vei da gres cu trandafirii. Daca dispui de bani poti sa iei 18 trandafiri rosii si unul alb. si cea de la florarie sigur ti-l va aranja frumos. daca nu ai prea multi bani la dispozitie, poti sa ii iei un buchet cu 5 trandafiri, e foarte frumos. Gestul conteaza, ca ai curajul sa ii cumperi flori. BRAVO. unor baieti le e rusine sa cumpere flori si sa mearga cu el pe strada. distractie placuta la majorat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de trandafiri rosii avind in mijloc unul alb.Numai bine.

| zuzumia a răspuns:

Pai... aca sunteti de mai mult timp impreuna, ai putea sa-i cumperi un buchet cu 5 trandafiri rosii... daca sunteti de mai putin timp impreuna, cred ca ar merge o orhidee superba, cum crezi tu