| rlr09 a întrebat:

Ce cadou imi recomandați pentru majoratul iubitei mele? Nu am idei, am căutat pe tot Internetul si n-am găsit nimic... Fara flori sau bijuterii. Orice in jur de 500 RON.

12 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Iti raspunde o fata :) Am 20 ani, in caz ca ar conta.
Cu sinceritate, mie nu mi-ar placea un ditamai cadoul atat de scump.
Un buchet de flori asa: http://www.101flori.ro/Buchet-3-trandafiri-rosii-si-8-frezii-albe si o pereche de cercelusi draguti(pot fi tinichea, argint sau ceva finut de aur) consider ca ar fi alegerea perfecta. Am vazut astazi o combinatie superba de trandafiri cu niste flori albe de-am intors capul inapoi tot drumul spre casa.
Si te costa si mai putin la florarie :)
Unei femei nu ii arati ca o iubesti si apreciezi doar prin cadouri scumpe. Sinceritatea si iubirea adevarata fac minuni!
Iti doresc sa faci alegerea perfecta pentru tine si pentru ea. Noi iti punem doar sugera.

| Anonimuserr a răspuns:

Parfum? un parfum Gucci pour femme, Nina Ricci, Lacoste Pour Femme, Lolita Lempicka Eau De Parfum pentru femei, Chanel.
+ un inel ceva, brățara.

| Anonimuserr a răspuns:

Poți să-i iei și parfum. Unul din astea care ți le-am zis.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Frank sinatra, sampanie si sex, simplu

| rlr09 explică:

Mulțumesc, i-am luat inel si un urs foarte mare de plus... Excursie nu putem sa facem acum ca suntem cu scoala...

| NoRegretsxx a răspuns (pentru rlr09):

Excelent!

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns (pentru rlr09):

Ma bucur! Poti sa-mi dai fundita te rog fumos?

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Daca iubeste plusurile ii poti lua un ursulet mare de plus si cu toate ca ai zis fara bijuteri nu ar strica si un inel de aur sau argint cu o pietricica dupa cum te tine buzunarul.Sau daca nu ai putea sa organizezi o mini excursie doar voi doi, undeva la munte. Bafta si La multi ani iubitei tale

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandra_Madalina_1990):

Ursulet de plus? Daca are 12 ani, da.

| danailie2004 a răspuns:

Depinde ce-i place si cum e ea. Daca e mai copilaroasa, ceva de plus; daca e mai aranjata, bijuterie + parfum. Daca e mai practica, ceva util (pentru inspiratie, gasesti multe chestii superbe aici: http://www.cadouridecoratiuni.ro/......tru-stoc). Orice ai alege, nu uita de flori. :)