| Pamanteanul a întrebat:

Vreau sa fac cunoștință cu o fată dar nu am bani, ce as putea face?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai nu iti trebuie bani neaparat ca e 2021, nu mai e musai sa ii platesti tu sukuletzul.

| Pamanteanul explică (pentru Wr3nch):

Deci stau în podul blocului, înțelegi, și parintii și frații îmi dau de mâncare, și as vrea și eu o fată și nu știu cum.

| Invictusman a răspuns:

Sa te angajezi

| CIaudiu a răspuns:

Sa speri ca nu este materialista.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu îți trebuie bani, ci bun simț și respect.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Mai adaug la cele spuse de tine : Sa fii oleaca ingrijit, curat.
Daca ai astea ai tot ce iti trebuie

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Total de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crer ca iti cere taxă pe cuvant rolling on the floor
Faci pur si simplu cunostinta cu ea.

Crede-ma, decat un printisor bogat si nerespectuos, fetele prefera pe cineva modest, loial, ingrijit, cu bun simt si educat.