| steaua12 a întrebat:

Vreau sa ii fac prietenei un cadou un ursulet din plus care scrie i love you sau nu stiu ceva un ursulet dar am numai 29 lei oare gasesc ce credeti?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da găsesti, in cora carefour sau in benzinării.Succes.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da, gasesti. Depinde de marime, dar sigur vei gasi un ursulet frumos la vreun supermarket, pe care sa il poti lua, si poate iti vor mai ramane bani si pentru o ciocolata happy.

O zi buna!

| neutrino a răspuns:

Alegerea ta este foarte buna daca ai 12 ani.

| michelia a răspuns:

Gasesti sigur in supermarketuri. Am vazut destule si mai ieftine la Kaufland si Carrefour.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

De obicei sunt scumpe, eu zic sa te rezumi la ceva mai ieftin ca niste flori sau o perna moale pe care scrie i love you

| ovidiu2295 a răspuns:

Acum depinde cat de mare este. In general sunt scumpe... Cumpara si tu altceva, gen florii.

| mister21 a răspuns:

Sigur ca gasesti... uite ceva de genu'..http://www.crazytoys.ro/......15-cm.html sau asa ceva..http://cecadousaiau.info/cana-i-love-you-si-ursulet-4427.html...Sper ca te-am ajutat cat de cat.